ЕНЕРГОСТРОЙ БЪЛГАРИЯ ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
207112534
Регистрация по ЗДДС
Да - BG207112534 от 20.10.2022 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС (Регистрация по избор)
Дата на регистрация
07.10.2022 16:00
Наименование
ЕНЕРГОСТРОЙ БЪЛГАРИЯ
Транслитерация
ENERGYSTROY BULGARIA
Оборот
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1202), р-н Сердика, ул. „Козлодуй”, 10
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Строителство в енергийната инфраструктура, производство и търговия с електрическа енергия от възобновяеми източници; проучване, проектиране, изграждане и експлоатация на комплексни обекти в обла... Строителство в енергийната инфраструктура, производство и търговия с електрическа енергия от възобновяеми източници; проучване, проектиране, изграждане и експлоатация на комплексни обекти в областта на производство на енергия и съоръжения за използване на алтернативни енергийни източници, възобновяеми енергийни източници, слънчеви колектори и др., търговско представителство, посредничество и управление на местни и чуждестранни фирми, консултантска дейност в областта на строителството, енергетиката и финансите, покупко-продажба на недвижими имоти, инженерна и маркетингова дейност, покупка на стоки или други вещи с цел да ги препродаде в първоначален, преработен или обработен вид, продажба на стоки от собствено производство, хотелиерски, ресторантьорски, туристически, рекламни, информационни, програмни, импресарски и други услуги, превоз на стоки и товари в страната и чужбина, както и всяка друга дейност, разрешена от закона. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Димитър Кирилов Белелиев (свързан с 55 фирми)
Управител: КРИСТИЯН ИВЕЛИНОВ КРЪСТЕВ (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: Димитър Кирилов Белелиев (свързан с 55 фирми)
Капитал размер
51 € (51 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023 2022
Приход
Счетоводна
печалба
Оперативни
разходи
Разходи за
персонала
Нетен марж
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023 2022
Общо активи
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
Общо
задължения
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо
Собствен
капитал
Парични
средства

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ЕНЕРГОСТРОЙ БЪЛГАРИЯ ЕООД на латиница "ENERGYSTROY BULGARIA" с ЕИК/ПИК 207112534 е основана на 7 Октомври 2022 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 51 евро.

Хронология

07.10.2022
Регистрация на фирмата
Транслитерация
ENERGYSTROY BULGARIA
Едноличен собственик на капитала

20.10.2022
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG207112534 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС - Регистрация по избор

07.04.2023
Промяна легална форма
Легалната форма се сменя от ЕООД на ООД
Заличаване Едноличен собственик на капитала
Съдружник

21.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 100 лв. в 51 €
Промяна седалище
БЪЛГАРИЯ, гр. Разлог (2760), Гоце Делчев, 31
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1202), р-н Сердика, ул. „Козлодуй”, 10
Промяна легална форма
Легалната форма се сменя от ООД на ЕООД
Едноличен собственик на капитала

06.03.2026

11.06.2026

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма