ДЕСНИНА-ДИМИТЪР АНДРЕЕВ - ХРИСТИНА АНДРЕЕВА ЕТ

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
207206407
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
30.12.2022 09:52
Наименование
ДЕСНИНА-ДИМИТЪР АНДРЕЕВ - ХРИСТИНА АНДРЕЕВА
Правна форма
Едноличен търговец (ЕТ)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Благоевград (2700), Батуми, 12
Има 2 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Електрозаваръчни услуги;търговска дейност с промишлени и непромишлени стоки освен забранените в действащото законодателство; външно-търговска дейност.... Електрозаваръчни услуги;търговска дейност с промишлени и непромишлени стоки освен забранените в действащото законодателство; външно-търговска дейност. прочети още скрии
Собственост
Физическо лице търговец: Христина Георгиева Андреева (свързан с 2 фирми)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ДЕСНИНА-ДИМИТЪР АНДРЕЕВ - ХРИСТИНА АНДРЕЕВА ЕТ с ЕИК/ПИК 207206407 е основана на 30 Декември 2022 година с правна форма "Едноличен търговец" или на кратко "ЕТ". Седалището на компанията се намира в гр. Благоевград.

Хронология

30.12.2022
Регистрация на фирмата
Физическо лице търговец

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма