Мобайл протект ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
207298035
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
10.03.2023 17:06
Наименование
Мобайл протект
Транслитерация
Мobile Protect LTD
Оборот
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Хасково (6300), ул. Васил Левски, 30, вх. В, ет. 2, ап. 16
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Покупка на стоки или други вещи с цел продажба в първоначален, преработен или обработен вид в страната и чужбина; разносна търговия; продажба на стоки от собствено производство; производство и прода... Покупка на стоки или други вещи с цел продажба в първоначален, преработен или обработен вид в страната и чужбина; разносна търговия; продажба на стоки от собствено производство; производство и продажба на всички видове стоки; производство и търговия на хляб, тестени и сладкарски изделия; производство, изкупуване, преработка и пласмент на селскостопанска продукция от всякакъв произход; рибовъдство; авторемонтни дейности и услуги; търговско представителство и посредничество; комисионни, спедиционни и превозни сделки, складови, лицензионни и лизингови сделки и сделки с интелектуална собственост; туристически услуги, турагентска и туроператорска дейност в страната и чужбина; хотелиерски услуги /извън случаите на чл.2, т.3 от Търговския закон/; рекламни, информационни, програмни, импресарски, издателски, печатарски услуги /под формата на предприятие/; таксиметрова дейност; вътрешен и външен дизайн; покупка, продажба строеж и обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба или обезщетение; проектиране и строителство на жилищни и промишлени сгради и съоръжения; откриване и експлоатация на магазини, ресторанти, барове, кафе-аперитиви; търговия с петролни продукти /след надлежно разрешение/; , вътрешен и международен транспорт/след надлежно разрешение/, превоз на хора и товари; козметични и фризьорски услуги; външнотърговски сделки, изразяващи се в импорт, експорт, реекспорт и бартерни сделки разрешени от закона; куриерски услуги в страната и извън нея; добив, преработване и търговия с инертни и строителни материали; консултантски услуги; търговия с хранителни и нехранителни стоки, вкл. интернет търговия; рекламна и маркетингова дейност и всяка друга дейност незабранена от законодателството. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Йордан Каменов Желев (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: Йордан Каменов Желев (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
5 € (5 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023
Приход
Счетоводна
печалба
Оперативни
разходи
Разходи за
персонала
Нетен марж
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023
Общо активи
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
Общо
задължения
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо
Собствен
капитал
Парични
средства

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма Мобайл протект ЕООД на латиница "Мobile Protect LTD" с ЕИК/ПИК 207298035 е основана на 10 Март 2023 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Хасково, а началният внесен капитал е в размер на 5 евро.

Хронология

10.03.2023
Регистрация на фирмата
Транслитерация
Мobile Protect LTD
Едноличен собственик на капитала

15.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 10 лв. в 5 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма