АМ 9 ГРУП ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
207342097
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
12.04.2023 08:32
Наименование
АМ 9 ГРУП
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1324), р-н Люлин, жк. "Люлин", бл. 759, ет. 5, ап. 14
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Търговия със стоки /хранителни и нехранителни/, производство, преработка и търговия с всякакви стоки, изделия и детайли за бита и стопанството, селскостопанска продукция, хранителни и нехран... Търговия със стоки /хранителни и нехранителни/, производство, преработка и търговия с всякакви стоки, изделия и детайли за бита и стопанството, селскостопанска продукция, хранителни и нехранителни стоки; Покупка, строеж, ремонт, отдаване под наем или обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба, строително-монтажна дейност, търговско представителство и посредничество на чуждестранни лица в страната и в чужбина, маркетинг, туристически, рекламни, транспортни и сервизни услуги. Строителство на тьрговски и индустриални обекти, общостроителна, строително-монтажна, специализирана дейност: както и поддръжка и всички спомагателни и свързани с това работи, както и извършване на всички други дейности незабранени от закона. прочети още скрии
Представляващи
Управител: АЛЕКС ИВО АТАНАСОВ (свързан с 4 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: АЛЕКС ИВО АТАНАСОВ (свързан с 4 фирми)
Капитал размер
5 € (5 € внесен)

Дъщерни дружества

Фирмата има участие в 1 юридически лица.
Фирма От дата Роля Дял Приходи Персонал
ВИНЕТКА.ОНЛАЙН ЕООД 04.12.2025 Едноличен собственик на капитала 100%

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма АМ 9 ГРУП ЕООД с ЕИК/ПИК 207342097 е основана на 12 Април 2023 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 5 евро.

Хронология

12.04.2023
Регистрация на фирмата
Едноличен собственик на капитала

17.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 10 лв. в 5 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма