ВЕСЕЛИНА 1116 ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
207397688
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
30.05.2023 07:58
Наименование
ВЕСЕЛИНА 1116
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1463), р-н Триадица, бул.“Михаил Д.Скобелев“, 9
Има 2 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Покупка на стоки или други вещи с цел да ги препродаде в първоначален, преработен или обработен вид, търговско представителство, посредничество и агентство на местни и чужди физически и юридичес... Покупка на стоки или други вещи с цел да ги препродаде в първоначален, преработен или обработен вид, търговско представителство, посредничество и агентство на местни и чужди физически и юридически лица; комисионни, спедиционни и превозни сделки в страната и чужбина; складови сделки; хотелиерски, туристически, рекламни, информационни, програмни, импресарски услуги; сделки с недвижими имоти, както и извършването на всички други сделки, които не са забранени от закона. прочети още скрии
Представляващи
Управител: ХАН ШИАОХУЙ (Китай ) (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: ХАН ШИАОХУЙ (Китай ) (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
51 € (51 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ВЕСЕЛИНА 1116 ЕООД с ЕИК/ПИК 207397688 е основана на 30 Май 2023 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 51 евро.

Хронология

30.05.2023
Регистрация на фирмата
Едноличен собственик на капитала

11.07.2023
Промяна Едноличен собственик на капитала

12.11.2025
Промяна Управител
Промяна Едноличен собственик на капитала

15.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 100 лв. в 51 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма