ЕКСИМ ФРАНС ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
207451456
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
11.07.2023 10:53
Наименование
ЕКСИМ ФРАНС
Транслитерация
,,EXIM FRANCE’’ Ltd.
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (0), р-н Люлин, жк. Люлин-3, бл. 303, вх. Б, ет. 6, ап. 29
Има 3 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Внос и износ на храни и други продукти, търговия със стоки и услуги, консултантска дейност, търговска представителство, посредничество, търговска дейност на едро и дребно в страната и чужбина... Внос и износ на храни и други продукти, търговия със стоки и услуги, консултантска дейност, търговска представителство, посредничество, търговска дейност на едро и дребно в страната и чужбина, покупка на стоки или други вещи с цел продажба в първоначален, преработен или обработен вид, вътрешна и външна търговия със стоки и услуги, агентство и представителство на местни и чуждестранни лица, сделки с недвижими имоти, строителство и строително монтажни дейности, покупко-продажба и управление на недвижими имоти, обзавеждане на недвижими имоти, производство, внос износ , както и всякаква друга стопанска дейност, незабранена от закона , а за тези с разрешителен режим-след снабдяването с лиценз. прочети още скрии
Собственост
Едноличен собственик на капитала: Рашид Тахири (Франция ) (свързан с 2 фирми)
Капитал размер
1 € (1 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ЕКСИМ ФРАНС ЕООД на латиница ",,EXIM FRANCE’’ Ltd." с ЕИК/ПИК 207451456 е основана на 11 Юли 2023 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 1 евро.

Хронология

11.07.2023
Регистрация на фирмата
Транслитерация
,,EXIM FRANCE’’ Ltd.
Едноличен собственик на капитала

30.07.2024
Заличаване Управител

15.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 2 лв. в 1 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма