Интегра Солар ООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
207491109
Регистрация по ЗДДС
Да - BG207491109 от 22.08.2023 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС (Регистрация по избор)
Дата на регистрация
16.08.2023 15:40
Наименование
Интегра Солар
Транслитерация
Integra Solar Ltd
Оборот
Правна форма
Дружество с ограничена отговорност (ООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1619), р-н Витоша, Цар Борис ІІІ, 430
Има 6 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Проектиране, изпълнение, изграждане и поддръжка на фотоволтаични инсталации, производство, търговско представителство и посредничество, търговия, внос и износ на стоки, комисионни, ре... Проектиране, изпълнение, изграждане и поддръжка на фотоволтаични инсталации, производство, търговско представителство и посредничество, търговия, внос и износ на стоки, комисионни, рекламни, информационни услуги, търговия с електроенергия и енергоносители, финансиране, инвестиционно проектиране, строителство и експлоатация на обекти в сферата на енергетиката; проучване, проектиране, строителство и експлоатация на фотоволтаични централи и хидроенергийни съоръжения и строителство на сгради и съоръжения. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Симеон Марио Божилов (свързан с 3 фирми)
Собственост
Съдружник: Кларикс Тех - 50,0% дял (5 115 €) (свързан с 1 фирма)
Съдружник: СИМЕОН МАРИО БОЖИЛОВ - 50,0% дял (5 115 €) (свързан с 3 фирми)
Капитал размер
10 230 € (10 230 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2023
Приход
Счетоводна
печалба
Оперативни
разходи
Разходи за
персонала
Нетен марж
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2023
Общо активи
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
Общо
задължения
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо
Собствен
капитал
Парични
средства

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма Интегра Солар ООД на латиница "Integra Solar Ltd" с ЕИК/ПИК 207491109 е основана на 16 Август 2023 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Компанията първоначално е регистрирана с името "КЛАРИКС ТРЕЙД", но на 24 Април 2025 година то бива сменено на сегашното "Интегра Солар". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 10 230 евро.

Хронология

16.08.2023
Регистрация на фирмата
Транслитерация
CLARYX TRADE Ltd
Едноличен собственик на капитала

22.08.2023
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG207491109 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС - Регистрация по избор

07.03.2025
Промяна легална форма
Легалната форма се сменя от ЕООД на ООД
Заличаване Едноличен собственик на капитала
Съдружник
ВИ ЕМ СОЛАР 5 лв - 50,00% дял
Кларикс Тех 5 лв - 50,00% дял
Промяна предмет на дейност
Търговия на едро и дребно с всички видове стоки и изделия, които не са забранени от закона и търговската им реализация, търговско представителство,търговска и външнотърговска дейност във всичките и видове и форми,съгласно действащото законодателство, дейности в областта на информационните технологии, извършване на всички незабранени от закона услуги, извършване на всички търговски, по смисъла на Търговския закон дейности, незабранини от закона
Проектиране, изпълнение, изграждане и поддръжка на фотоволтаични инсталации, производство, търговско представителство и посредничество, търговия, внос и износ на стоки, комисионни, рекламни, информационни услуги, търговия с електроенергия и енергоносители, финансиране, инвестиционно проектиране, строителство и експлоатация на обекти в сферата на енергетиката; проучване, проектиране, строителство и експлоатация на фотоволтаични централи и хидроенергийни съоръжения и строителство на сгради и съоръжения.

18.03.2025
Промяна Съдружник
ВИ ЕМ СОЛАР 5 лв - 0,02% дял
Кларикс Тех 5 лв - 0,02% дял
Ви Ем Солар 10 005 лв - 50,00% дял
Кларикс Тех 10 005 лв - 50,00% дял

14.04.2025
Промяна наименование
Името се сменя от КЛАРИКС ТРЕЙД на Интегра Солар ООД
Транслитерация
CLARYX TRADE Ltd
Integra Solar Ltd

24.04.2025
Промяна наименование
Името се сменя от Интегра Солар ООД на Интегра Солар

24.11.2025
Промяна Съдружник
Ви Ем Солар 10 005 лв - 50,00% дял
СИМЕОН МАРИО БОЖИЛОВ 10 005 лв - 50,00% дял

15.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 20 010 лв. в 10 230 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма