ДЪ БОТЪЛ ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
207524559
Регистрация по ЗДДС
Да - BG207524559 от 11.10.2023 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС (Регистрация по избор)
Дата на регистрация
15.09.2023 13:00
Наименование
ДЪ БОТЪЛ
Транслитерация
THE BOTTLE
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1164), р-н Лозенец, ул. Епископ Протоген, 45, ет. 4, ап. 19
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
търговска дейност в страната и в чужбина, посредническа и консултантска дейност, търговско представителство и посредничество, покупко-продажба, внос и износ на алкохол и акцизни стоки, пров... търговска дейност в страната и в чужбина, посредническа и консултантска дейност, търговско представителство и посредничество, покупко-продажба, внос и износ на алкохол и акцизни стоки, провеждане на обучения, логистика, продажби, консултации; строителство, продажба и управление на недвижими имоти; транспортна дейност; придобиване, отдаване под наем и разпореждане с леки автомобили и други транспортни средства; покупка на стоки и други вещи с цел продажба в първоначален, преработен или обработен вид; производство и продажба на стоки от собствено производство; търговия на дребно; търговия на едро; превоз на пътници и товари със собствен или нает транспорт в страната и чужбина; внос и износ на стоки и услуги в и от България, комисионна, спедиционна, складова дейност, стоков контрол, търговско представителство и посредничество, туристическа и туроператорска дейност (след лиценз); хотелиерство и ресторантьорство; импресарска дейност, рекламна, информационна, програмна, лицензионна, лизингова дейност; сделки с интелектуална собственост, както и всякаква друга търговска дейност, незабранена със закона. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Денис Иванов Иванов (свързан с 2 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: ДЕНИС ИВАНОВ ИВАНОВ (свързан с 2 фирми)
Капитал размер
51 € (51 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023
Приход
Счетоводна
печалба
Оперативни
разходи
Разходи за
персонала
Нетен марж
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024 2023
Общо активи
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
Общо
задължения
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо
Собствен
капитал
Парични
средства

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ДЪ БОТЪЛ ЕООД на латиница "THE BOTTLE" с ЕИК/ПИК 207524559 е основана на 15 Септември 2023 година с правна форма "Дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ООД". Компанията първоначално е регистрирана с името "АНЕФАН", но на 16 Юли 2024 година то бива сменено на сегашното "ДЪ БОТЪЛ". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 51 евро.

Хронология

15.09.2023
Регистрация на фирмата
Транслитерация
ANEFAN

11.10.2023
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG207524559 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС - Регистрация по избор

16.07.2024
Промяна наименование
Името се сменя от АНЕФАН на ДЪ БОТЪЛ
Транслитерация
ANEFAN
THE BOTTLE
Промяна легална форма
Легалната форма се сменя от ООД на ЕООД
Едноличен собственик на капитала

15.05.2025
Промяна легална форма
Легалната форма се сменя от ЕООД на ООД
Съдружник
Заличаване Едноличен собственик на капитала

16.09.2025
Промяна легална форма
Легалната форма се сменя от ООД на ЕООД
Промяна Управител
Едноличен собственик на капитала

15.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 100 лв. в 51 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма