ВИП РЕКРУТ ООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
207535889
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
27.09.2023 14:57
Наименование
ВИП РЕКРУТ
Транслитерация
VIP RECRUT
Правна форма
Дружество с ограничена отговорност (ООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1233), р-н Сердика, жк. Фондови жилища, бл. 6А, вх. Г, ет. 1, ап. 80
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
посредничество и агентство на местни и чуждестранни физически и юридически лица , консултантски дейности по управление на човешките ресурси, търговско представителство, покупка на стоки или др... посредничество и агентство на местни и чуждестранни физически и юридически лица , консултантски дейности по управление на човешките ресурси, търговско представителство, покупка на стоки или други вещи с цел продажба в първоначален, преработен или обработен вид, производство, търговия, внос и износ на стоки и услуги, сделки с недвижими имоти, превозна и спедиторска дейност, счетоводни услуги, ремонтно-довършителни строителни дейности, както и всяка друга дейност, незабранена от законодателството на Република България. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Адриана Георгиева Хампарова (свързан с 1 фирма)
Управител: Иванка Андонова Андреева (свързан с 1 фирма)
Собственост
Съдружник: Адриана Георгиева Хампарова - 50,0% дял (26 €) (свързан с 1 фирма)
Съдружник: Иванка Андонова Андреева - 50,0% дял (26 €) (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
51 € (51 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ВИП РЕКРУТ ООД на латиница "VIP RECRUT" с ЕИК/ПИК 207535889 е основана на 27 Септември 2023 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 51 евро.

Хронология

27.09.2023
Регистрация на фирмата
Транслитерация
VIP RECRUT
Едноличен собственик на капитала

04.09.2025
Промяна легална форма
Легалната форма се сменя от ЕООД на ООД
Заличаване Едноличен собственик на капитала
Съдружник

15.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 100 лв. в 51 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма