МАРИО - ДИ 91 ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
207553589
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
11.10.2023 07:44
Наименование
МАРИО - ДИ 91
Транслитерация
"Mario - DI 91"LTD
Оборот
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Своге (2260), ул. Люлин, 22
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Услуги за измиване и почистване на моторни превозни средства; търговия с препарати за измиване и почистване на моторни превозни средства; стоки и вещи с цел продажба в първоначален, преработен или о... Услуги за измиване и почистване на моторни превозни средства; търговия с препарати за измиване и почистване на моторни превозни средства; стоки и вещи с цел продажба в първоначален, преработен или обработен вид на едро и дребно и други дейности и услуги, продажба на стоки от собствено производство; търговско представителство и посредичество, комисионни, спедиционни и превозни сделки; лицензионни сделки, стоков контрол; сделки с интелектуална собственост; хотелиерски, туристически, рекламни, информационни, програмни, импресарски, компютърни, строителни, ремонт, обзавеждане, преводачески и други услуги; покупка, строеж или обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба или отдаване под наем, лизинг; дружеството може да извършва и всякаква друга дейност, която не е забранена изрично от действащото законодателство; прочети още скрии
Представляващи
Управител: ХРИСТИН НИКОЛАЕВ ДИНЧЕВ (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: ХРИСТИН НИКОЛАЕВ ДИНЧЕВ (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
51 € (51 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2023
Приход
Счетоводна
печалба
Оперативни
разходи
Разходи за
персонала
Нетен марж
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2023
Общо активи
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
Общо
задължения
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо
Собствен
капитал
Парични
средства

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма МАРИО - ДИ 91 ЕООД на латиница ""Mario - DI 91"LTD" с ЕИК/ПИК 207553589 е основана на 11 Октомври 2023 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Своге, а началният внесен капитал е в размер на 51 евро.

Хронология

11.10.2023
Регистрация на фирмата
Транслитерация
"Mario - DI 91"LTD
Едноличен собственик на капитала

08.05.2025
Промяна седалище
БЪЛГАРИЯ, гр. Своге (2260), Люлин, 22
БЪЛГАРИЯ, гр. Своге (2260), ул. Люлин, 22
Промяна Едноличен собственик на капитала

15.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 100 лв. в 51 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма