ДЖЕРМАНИ ФАРМ ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
207596277
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
13.11.2023 11:02
Наименование
ДЖЕРМАНИ ФАРМ
Транслитерация
„GERMANY FARM“ LTD
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Варна (9000), р-н Одесос, ДЖОЯ ПАРК, 3
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
отглеждане на едър и дребен рогат добитък, свиневъдство, развиване на племенно животновъдство, месодобив и преработка на месо, производство на месни продукти, млекодобив, земеделско произв... отглеждане на едър и дребен рогат добитък, свиневъдство, развиване на племенно животновъдство, месодобив и преработка на месо, производство на месни продукти, млекодобив, земеделско производство, земеделски услуги, търговска дейност в страната и чужбина, внос и износ на животни, месо и месни продукти; търговия на едро и дребно със стоки и продукция, производство и търговия със селскостопански, промишлени и битови продукти; търговско посредничество и представителство; внос и износ на стоки и други дейности не забранени със закон. прочети още скрии
Представляващи
Управител: МАНФРЕД УИЛКЕНС (Германия ) (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: МАНФРЕД УИЛКЕНС (Германия ) (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
1 € (1 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ДЖЕРМАНИ ФАРМ ЕООД на латиница "„GERMANY FARM“ LTD" с ЕИК/ПИК 207596277 е основана на 13 Ноември 2023 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Варна, а началният внесен капитал е в размер на 1 евро.

Хронология

13.11.2023
Регистрация на фирмата
Транслитерация
„GERMANY FARM“ LTD
Управител
Едноличен собственик на капитала

30.11.2023
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG207596277 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС - Регистрация по избор

25.11.2024
Дерегистрация по ЗДДС
Фирмата се дерегистрира по ЗДДС (предишна регистрация: чл. 100 ал. 1 от ЗДДС)

13.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 2 лв. в 1 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма