ФОНЕКС ГЛОБАЛ ИООДИ ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
207619911
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
01.12.2023 09:43
Наименование
ФОНЕКС ГЛОБАЛ ИООДИ
Транслитерация
“PHONEX GLOBAL EOOD” LTD
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1618), р-н Витоша, кв. "Витоша", 1, ет. 9, ап. 33
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Покупка на стоки и други вещи с цел продажба в първоначален или преработен вид, извършване на външнотърговска дейност, търговия на едро и на дребно, дистрибуция на стоки, търговско посредничес... Покупка на стоки и други вещи с цел продажба в първоначален или преработен вид, извършване на външнотърговска дейност, търговия на едро и на дребно, дистрибуция на стоки, търговско посредничество и представителство, посреднически услуги в областта на транспорта, както и всяка друга търговска дейност, която не е забранена от закон, а когато има регистрационен или разрешителен режим - след извършването на регистрацията, съответно - след получаване на съответното разрешение или лиценз. прочети още скрии
Представляващи
Управител: ОСМАН И О ШЕННАР (свързан с 2 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: ОСМАН И О ШЕННАР (свързан с 2 фирми)
Капитал размер
51 € (51 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ФОНЕКС ГЛОБАЛ ИООДИ ЕООД на латиница "“PHONEX GLOBAL EOOD” LTD" с ЕИК/ПИК 207619911 е основана на 1 Декември 2023 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 51 евро.

Хронология

01.12.2023
Регистрация на фирмата
Транслитерация
“PHONEX GLOBAL EOOD” LTD
Едноличен собственик на капитала

04.01.2024
Промяна легална форма
Легалната форма се сменя от ЕООД на ООД
Заличаване Едноличен собственик на капитала
Съдружник
ЕВГЕНИ ВЕЛИКОВ МАРЧЕВ 1 лв - 1,00% дял
ОСМАН И О ШЕННАР 99 лв - 99,00% дял

29.10.2024
Промяна легална форма
Легалната форма се сменя от ООД на ЕООД
Едноличен собственик на капитала

15.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 100 лв. в 51 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма