Капитал Клийнинг ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
207652021
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
04.01.2024 15:38
Наименование
Капитал Клийнинг
Транслитерация
Capital Cleaning LTD.
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1303), р-н Възраждане, Отец Паисий, 44, ет. 1, ап. 1
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Почистване на жилищни и промишлени сгради, търговия на едро и дребно, покупка на стоки и други вещи с цел продажба в първоначален, преработен или обработен вид, търговска дейност /вкл. внос и ... Почистване на жилищни и промишлени сгради, търговия на едро и дребно, покупка на стоки и други вещи с цел продажба в първоначален, преработен или обработен вид, търговска дейност /вкл. внос и износ/, складова дейност, спедиторска дейност, отдаване под наем на движимо и недвижимо имущество, производство, изкупуване, преработка, търговско представителство и посредничество, търговско представителство и агентство на български и чуждестранни физически и юридически лица в страната и чужбина, както и всяка друга дейност, незабранена от закона. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Денис Петьов Ценов (свързан с 2 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: Денис Петьов Ценов (свързан с 2 фирми)
Капитал размер
51 € (51 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма Капитал Клийнинг ЕООД на латиница "Capital Cleaning LTD." с ЕИК/ПИК 207652021 е основана на 4 Януари 2024 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 51 евро.

Хронология

04.01.2024
Регистрация на фирмата
Транслитерация
Capital Cleaning LTD.
Едноличен собственик на капитала

15.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 100 лв. в 51 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма