ТЕДИ 29 ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
207678475
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
24.01.2024 08:47
Наименование
ТЕДИ 29
Транслитерация
TEDI 29 Ltd.
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Пловдив (4023), р-н Тракия, жк. ТРАКИЯ № 188, 188, вх. А, ет. 6, ап. 16
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Код на икономическа дейност
8020 - Услуги в областта на технически системи
Предмет на дейност
Търговска дейност. Ключарски услуги. Търговия на едро и дребно с промишлени стоки, и всички останали видове дейности и услуги, чието извършване изрично не е забранено със закон. Дейностите за чиет... Търговска дейност. Ключарски услуги. Търговия на едро и дребно с промишлени стоки, и всички останали видове дейности и услуги, чието извършване изрично не е забранено със закон. Дейностите за чието упражняване се изисква разрешително или лиценз, ще бъдат упражнявани след получаването му. прочети още скрии
Представляващи
Управител: ГЕОРГИ СТОЯНОВ СТОЯНОВ (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: ГЕОРГИ СТОЯНОВ СТОЯНОВ (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
10 € (10 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ТЕДИ 29 ЕООД на латиница "TEDI 29 Ltd." с ЕИК/ПИК 207678475 е основана на 24 Януари 2024 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Пловдив, а началният внесен капитал е в размер на 10 евро.

Хронология

24.01.2024
Регистрация на фирмата
Транслитерация
TEDI 29 Ltd.
Едноличен собственик на капитала

13.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 20 лв. в 10 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма