ДИА 01 ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
207759735
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
20.03.2024 15:53
Наименование
ДИА 01
Транслитерация
DIA 01 LTD
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, с. Гривица (5841), МАЙОР ШОНЦУ, 37А
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Добиване и производство на дървен материал и търговия с него; Добив на дърва за огрев, извозване на дървен материал, търговия с дървен материал и дърва за огрев, хотелиерство и ресторантьорство,... Добиване и производство на дървен материал и търговия с него; Добив на дърва за огрев, извозване на дървен материал, търговия с дървен материал и дърва за огрев, хотелиерство и ресторантьорство, консултантска дейност; обучение и подготовка на кадри; външнотърговска дейност и посредничество с местни и чужди фирми, внос на стоки и услуги; производство и реализация на промишлена продукция; търговия със стоки, включително и промишлени в страната и чужбина; представителство; експорт и рееекспорт; маркетинг и лизинг; производство и изкупуване на селскостопанска продукция от растителен и животински произход в страната и чужбина; ремонт на машини, съоръжения и автомобили; сервизна дейност; откриване на заведения за обществено хранене, ресторантьорство, търговия на безалкохолни и алкохолни напитки; складова дейност; покупка, строеж или обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба; сделки с недвижими имоти; всякакъв вид строително - ремовтни и строително - монтажни дейности, както и извършване на всякакви други търговиш дейности, незабранени от закона, след снабдяване с лиценз за съответната дейност, за които се изисква такъв. прочети още скрии
Представляващи
Управител: МИГЛЕНА ДЕЧЕВА АНГЕЛОВА (свързан с 6 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: МИГЛЕНА ДЕЧЕВА АНГЕЛОВА (свързан с 6 фирми)
Капитал размер
51 € (51 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ДИА 01 ЕООД на латиница "DIA 01 LTD" с ЕИК/ПИК 207759735 е основана на 20 Март 2024 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в с. Гривица, а началният внесен капитал е в размер на 51 евро.

Хронология

20.03.2024
Регистрация на фирмата
Транслитерация
DIA 01 LTD
Едноличен собственик на капитала

19.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 100 лв. в 51 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма