Хидсофт ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
207761437
Регистрация по ЗДДС
Да - BG207761437 от 16.07.2024 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС (Регистрация по избор)
Дата на регистрация
21.03.2024 13:15
Наименование
Хидсофт
Транслитерация
HYDSOFT EOOD
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Пловдив (4000), р-н Централен, ул. Райко Даскалов, 68, ет. 2, офис 8
Има 41 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
технически услуги, техническо развитие, технически консултации, технически обмен, трансфер на технологии и промоция на технологии; разработване на софтуер; услуги за компютърни системи; индуст... технически услуги, техническо развитие, технически консултации, технически обмен, трансфер на технологии и промоция на технологии; разработване на софтуер; услуги за компютърни системи; индустриални информационни услуги; интернет услуги за бази от данни; индустриални интернет услуги за данни; търговия на едро с компютърен хардуер и софтуер и спомагателна техника; търговия на дребно с компютърен хардуер и софтуер и спомагателно оборудване; продажба на оборудване за информационна сигурност; продажба на комуникационна техника; електронна продажба на продукти; внос и износ на стоки; внос и износ на технологии; агенция за внос и износ; услуги по повод човешки ресурси; телекомуникационен бизнес; професионални посреднически дейности, както и всякаква друга дейност, незабранено от действащото законодателство. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Уей Ши (Китай ) (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: Хидсофт Ко Лимитед (САЩ ) (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
2 556 € (2 556 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма Хидсофт ЕООД на латиница "HYDSOFT EOOD" с ЕИК/ПИК 207761437 е основана на 21 Март 2024 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Пловдив, а началният внесен капитал е в размер на 2 556 евро.

Хронология

21.03.2024
Регистрация на фирмата
Транслитерация
HYDSOFT EOOD
Едноличен собственик на капитала

16.07.2024
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG207761437 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС - Регистрация по избор

12.08.2024
Промяна Едноличен собственик на капитала
Промяна предмет на дейност
Внос, износ на промишлени стоки и техническо оборудване, посредничество при сделки с недвижими имоти, представителство на търговци в страната чужбина, търговия със стоки и услуги, както и всяка друга дейност, която не е забранена от закона.
технически услуги, техническо развитие, технически консултации, технически обмен, трансфер на технологии и промоция на технологии; разработване на софтуер; услуги за компютърни системи; индустриални информационни услуги; интернет услуги за бази от данни; индустриални интернет услуги за данни; търговия на едро с компютърен хардуер и софтуер и спомагателна техника; търговия на дребно с компютърен хардуер и софтуер и спомагателно оборудване; продажба на оборудване за информационна сигурност; продажба на комуникационна техника; електронна продажба на продукти; внос и износ на стоки; внос и износ на технологии; агенция за внос и износ; услуги по повод човешки ресурси; телекомуникационен бизнес; професионални посреднически дейности, както и всякаква друга дейност, незабранено от действащото законодателство.

16.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 5 000 лв. в 2 556 €

14.05.2026
Промяна Управител

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма