СЕВИ 85 ООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
207801063
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
18.04.2024 11:32
Наименование
СЕВИ 85
Правна форма
Дружество с ограничена отговорност (ООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, с. Гълъбец (8220), ул. Атанас Манчев, 9
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Покупка на стоки или други вещи с цел препродажба в първоначален, преработен или обработен вид; продажба на стоки от собствено производство; търговско представителство и посредничество; комисионни, ... Покупка на стоки или други вещи с цел препродажба в първоначален, преработен или обработен вид; продажба на стоки от собствено производство; търговско представителство и посредничество; комисионни, спедиционни и превозни сделки в страната и чужбина; хотелиерски, туристически, включително туроператорска и турагентска дейност /след получаване на лиценз/, ресторантьорски, рекламни, информационни, програмни, импресарски или други услуги; покупка, строеж или обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба, лизинг. прочети още скрии
Представляващи
Управител: СЕВДИЕ МЕХМЕД АСЕНОВА (свързан с 1 фирма)
Собственост
Съдружник: СЕВДИЕ МЕХМЕД АСЕНОВА - 90,0% дял (5 €) (свързан с 1 фирма)
Съдружник: МИТКО НИКОЛОВ АСЕНОВ - 10,0% дял (1 €) (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
5 € (5 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма СЕВИ 85 ООД с ЕИК/ПИК 207801063 е основана на 18 Април 2024 година с правна форма "Дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ООД". Седалището на компанията се намира в с. Гълъбец, а началният внесен капитал е в размер на 5 евро.

Хронология

18.04.2024
Регистрация на фирмата
Съдружник

19.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 10 лв. в 5 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма