ВИТОША 99 ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
207848721
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
28.05.2024 14:25
Наименование
ВИТОША 99
Транслитерация
VITOSHA 99
Оборот
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1700), р-н Лозенец, жк. Витоша, Йордан Стубел, 18
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Търговия на едро и дребно с хранителни стоки, с промишлени стоки, покупка на стоки или други вещи с цел препродажба в първоначален, преработен или обработен вид в страната и в чужбина, продажб... Търговия на едро и дребно с хранителни стоки, с промишлени стоки, покупка на стоки или други вещи с цел препродажба в първоначален, преработен или обработен вид в страната и в чужбина, продажба на стоки от собствено производство в страната и в чужбина. Производство на сладкарски и тестени изделия, кетъринг, всякакви търговски сделки и дейности, както и всяка друга дейност, позволена от закона. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Виктор Даниелов Митов (свързан с 5 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: Виктор Даниелов Митов (свързан с 5 фирми)
Капитал размер
10 € (10 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024
Приход
Счетоводна
печалба
Оперативни
разходи
Разходи за
персонала
Нетен марж
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024
Общо активи
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
Общо
задължения
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо
Собствен
капитал
Парични
средства

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ВИТОША 99 ЕООД на латиница "VITOSHA 99" с ЕИК/ПИК 207848721 е основана на 28 Май 2024 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 10 евро.

Хронология

28.05.2024
Регистрация на фирмата
Транслитерация
VITOSHA 99
Едноличен собственик на капитала

18.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 20 лв. в 10 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма