БИНИТО ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
207869320
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
13.06.2024 08:51
Наименование
БИНИТО
Оборот
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Меричлери (6430), ул. "Бойка", 6
Има 2 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
покупка на стоки или други вещи с цел продажба в първоначален, преработен или обработен вид в страната и чужбина; разносна търговия; продажба на стоки от собствено производство; производство и търг... покупка на стоки или други вещи с цел продажба в първоначален, преработен или обработен вид в страната и чужбина; разносна търговия; продажба на стоки от собствено производство; производство и търговия на хляб, тестени и сладкарски изделия; производство, изкупуване, преработка и пласмент на селскостопанска продукция от всякакъв произход; търговско представителство и посредничество; комисионни, спедиционни и превозни сделки, складови, лицензионни и лизингови сделки и сделки с интелектуална собственост; туристически услуги, турагентска и туроператорска дейност в страната и чужбина; хотелиерски услуги / извън случаите на чл.2 т.3 от ТЗ/; информационни, програмни, импресарски, издателски, печатарски услуги /под формата на предприятие /; откриване и експлоатация на магазини, ресторанти, барове, кафе-аперитиви; външно-търговски сделки, изразяващи се в импорт, експорт, реекспорт и бартерни сделки; дружеството може да извършва и всяка друга дейност, която не е забранена със закон прочети още скрии
Представляващи
Управител: Койчо Петков Грудев (свързан с 3 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: Койчо Петков Грудев (свързан с 3 фирми)
Капитал размер
50 € (50 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024
Приход
Счетоводна
печалба
Оперативни
разходи
Разходи за
персонала
Нетен марж
Вписан в ТР
Финансов отчет
Балансов отчет
Финансовите данни за 2021 г. и по-нови са достъпни само за PRO потребители. Абонирай се
Финансовите данни са извлечени автоматично с информативна цел. Работим постоянно за подобряване на точността им, но са възможни грешки и неточности. Препоръчваме да ги сверявате с оригиналния отчет публикуван в ТР преди взимане на важни решения.
Година 2025 2024
Общо активи
Дълготрайни
активи
Материални
запаси
Общо
задължения
Задължения
към фин. инст.
Вземания общо
Собствен
капитал
Парични
средства

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма БИНИТО ЕООД с ЕИК/ПИК 207869320 е основана на 13 Юни 2024 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Меричлери, а началният внесен капитал е в размер на 50 евро.

Хронология

13.06.2024
Регистрация на фирмата
Едноличен собственик на капитала

13.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 100 лв. в 50 €

19.02.2026
Промяна седалище
БЪЛГАРИЯ, гр. Димитровград (6400), ГРОСЕТО, 2
БЪЛГАРИЯ, гр. Меричлери (6430), ул. "Бойка", 6
Промяна Едноличен собственик на капитала

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма