АЛМОНД БЮТИ СТУДИО ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
207876959
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
19.06.2024 09:42
Наименование
АЛМОНД БЮТИ СТУДИО
Транслитерация
ALMOND BEUTY STUDIO
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Варна (9007), р-н Приморски, жк. Кабакум Плаза, Владимир Райчев, 6, ет. 2, ап. 9
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Козметични услуги и процедури, в това число маникюр, педикюр, грим, мезотерапия, фризьорски услуги и всякакъв вид масажи. Откриване на салони и верига от салони за фризьорски, гримьорски и... Козметични услуги и процедури, в това число маникюр, педикюр, грим, мезотерапия, фризьорски услуги и всякакъв вид масажи. Откриване на салони и верига от салони за фризьорски, гримьорски и козметични услуги.Организиране на курсове за обучение. Внос и износ на козметични продукти и парфюми, търговия, включително и чрез онлайн-магазин, с козметични продукти и парфюми, търговско представителство и посредничество. Вътрешна и външна търговия- внос и износ, бартерни сделки в страна и чужбина, реекспорт. Вътрешен и международен туризъм. Търговско представителство, посредничество и агенство на местни и чуждестранни лица в страната и чужбина. Рекламна и информационна дейност. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Олег Богдевич (Литва ) (свързан с 3 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: Олег Богдевич (Литва ) (свързан с 3 фирми)
Капитал размер
51 € (51 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма АЛМОНД БЮТИ СТУДИО ЕООД на латиница "ALMOND BEUTY STUDIO" с ЕИК/ПИК 207876959 е основана на 19 Юни 2024 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Варна, а началният внесен капитал е в размер на 51 евро.

Хронология

19.06.2024
Регистрация на фирмата
Транслитерация
ALMOND BEUTY STUDIO
Управител
Едноличен собственик на капитала

19.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 100 лв. в 51 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма