БАМБИ 99 ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
207893976
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
02.07.2024 15:25
Наименование
БАМБИ 99
Транслитерация
BAMBY 99
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Сливен (8800), жк. СИНИ КАМЪНИ, бл. 5, вх. В, ет. 1, ап. 3
Има 2 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Код на икономическа дейност
9602 - ФРИЗЬОРСКИ И КОЗМЕТИЧНИ УСЛУГИ
Предмет на дейност
Дейност на салон за красота, търговия на едро и дребно, покупка на стоки и други вещи с цел продажба в първоначален, преработен или обработен вид, търговска дейност /вкл. внос и износ/, скла... Дейност на салон за красота, търговия на едро и дребно, покупка на стоки и други вещи с цел продажба в първоначален, преработен или обработен вид, търговска дейност /вкл. внос и износ/, складова, рекламна, информационна, издателска дейност, спедиторска дейност, отдаване под наем на движимо и недвижимо имущество, търговско представителство и посредничество, производство, изкупуване, преработка, съхранение и реализация на хранителни и промишлени стоки и предмети за бита, търговско представителство и агентство на български и чуждестранни физически и юридически лица в страната и чужбина, както и всяка друга дейност, незабранена от закона прочети още скрии
Представляващи
Управител: ХРИСТИНА ВАСИЛЕВА АНДРЕЕВА (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: ХРИСТИНА ВАСИЛЕВА АНДРЕЕВА (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
51 € (51 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма БАМБИ 99 ЕООД на латиница "BAMBY 99" с ЕИК/ПИК 207893976 е основана на 2 Юли 2024 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Сливен, а началният внесен капитал е в размер на 51 евро.

Хронология

02.07.2024
Регистрация на фирмата
Транслитерация
BAMBY 99
Едноличен собственик на капитала

19.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 100 лв. в 51 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма