ЦЕНОВО 150 ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
207974271
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
11.09.2024 09:37
Наименование
ЦЕНОВО 150
Транслитерация
„CENOVO 150“ Pltd
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1309), р-н Илинден, жк. „Света Тройца“, бл. 172, вх. Б, ап. 23
Има 2 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Развитие на проекти за ВЕИ, включително, но не само: осигуряване на право на собственост върху земя, необходима за изграждане и експлоатация на проектите; получаване на всички разрешителни и раз... Развитие на проекти за ВЕИ, включително, но не само: осигуряване на право на собственост върху земя, необходима за изграждане и експлоатация на проектите; получаване на всички разрешителни и разрешения, необходими за изграждане и експлоатация на проектите; получаване на всички разрешителни и разрешения, необходими за свързването на проектите към електрическата мрежа, както и за реализирането на енергията, произведена от проектите, всичко до достигане на етап „готов за строителство“ на проектите; управление на изграждането на всякакви ВЕИ проекти, разработени от Дружеството до достигане на търговска експлоатация, както и всякаква друга дейност, която не е забранена от закона. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Кавакас Панагиотис Йоаннис (Гърция ) (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: Кавакас Панагиотис Йоаннис (Гърция ) (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
2 556 € (2 556 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ЦЕНОВО 150 ЕООД на латиница "„CENOVO 150“ Pltd" с ЕИК/ПИК 207974271 е основана на 11 Септември 2024 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 2 556 евро.

Хронология

11.09.2024
Регистрация на фирмата
Транслитерация
„CENOVO 150“ Pltd
Едноличен собственик на капитала

20.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 5 000 лв. в 2 556 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма