ГЕВИ СТРОЙ ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
208002101
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
02.10.2024 15:22
Наименование
ГЕВИ СТРОЙ
Транслитерация
GEVY STROY
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, с. Старо Оряхово (9110), ул."Люляк", 3
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Код на икономическа дейност
4120 - Строителство на жилищни и нежилищни сгради
Предмет на дейност
Строителство на жилищни и нежилищни сгради, строително монтажни работи и ремонтни дейности; вътрешна и външна търговия, ремонтна и сервизна дейност; търговска дейност; покупка на стоки, материал... Строителство на жилищни и нежилищни сгради, строително монтажни работи и ремонтни дейности; вътрешна и външна търговия, ремонтна и сервизна дейност; търговска дейност; покупка на стоки, материали и вещи с цел продажба в първоначален, преработен или обработен вид; производство, преработка и продажба на стоки, както и всяка друга дейност, незабранена от закона. прочети още скрии
Представляващи
Управител: ПЕНЧО ДОБРЕВ ПЕНЧЕВ (свързан с 3 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: ПЕНЧО ДОБРЕВ ПЕНЧЕВ (свързан с 3 фирми)
Капитал размер
5 € (5 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ГЕВИ СТРОЙ ЕООД на латиница "GEVY STROY" с ЕИК/ПИК 208002101 е основана на 2 Октомври 2024 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в с. Старо Оряхово, а началният внесен капитал е в размер на 5 евро.

Хронология

02.10.2024
Регистрация на фирмата
Транслитерация
GEVY STROY
Едноличен собственик на капитала

09.10.2024
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG208002101 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС - Регистрация по избор

13.02.2025
Дерегистрация по ЗДДС
Фирмата се дерегистрира по ЗДДС (предишна регистрация: чл. 100 ал. 1 от ЗДДС)

19.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 10 лв. в 5 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма