ДИС СЕКЮРИТИ ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
208083893
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
03.12.2024 13:06
Наименование
ДИС СЕКЮРИТИ
Транслитерация
DIS SECURITY LTD
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Радомир (2400), ПЛОЩАД СВОБОДА, 3, ет. 2
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Лична охрана на физически лица; охрана на имуществото на физически лица самоохрана на имущество охрана на обекти - недвижими имоти, охрана на мероприятия; охрана на селскостопанско имущество, изв... Лична охрана на физически лица; охрана на имуществото на физически лица самоохрана на имущество охрана на обекти - недвижими имоти, охрана на мероприятия; охрана на селскостопанско имущество, извършване на всякакъв вид друга дейност за постигане целите на дружеството, незабранена от закона. Дейностите, за които се изисква специално разрешение (лиценз или удостоверение за извършване на частна охранителна дейност) или са обект на специално регулиране, ще се извършват след надлежно снабдяване с такова и / или при спазване на действащото законодателство прочети още скрии
Представляващи
Управител: СЛАВИ ЙОРДАНОВ СЛАВЧОВ (свързан с 2 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: СЛАВИ ЙОРДАНОВ СЛАВЧОВ (свързан с 2 фирми)
Капитал размер
50 € (50 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ДИС СЕКЮРИТИ ЕООД на латиница "DIS SECURITY LTD" с ЕИК/ПИК 208083893 е основана на 3 Декември 2024 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Радомир, а началният внесен капитал е в размер на 50 евро.

Хронология

03.12.2024
Регистрация на фирмата
Транслитерация
DIS SECURITY LTD
Едноличен собственик на капитала

20.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 100 лв. в 51 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма