Т БРАНДС СЪРВИС ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
208103239
Регистрация по ЗДДС
Да - BG208103239 от 26.12.2024 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС (Регистрация по избор)
Дата на регистрация
18.12.2024 13:40
Наименование
Т БРАНДС СЪРВИС
Транслитерация
T BRANDS SERVICE LTD.
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Пловдив (4003), р-н Северен, УЛ. БРЕЗОВСКО ШОСЕ, 147А, ап. ОФ. 9
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Търговия на едро и дребно, рекламна дейност, консултантски услуги, покупка на стоки и други вещи с цел продажба в първоначален, преработен или обработен вид, търговска дейност /вкл. внос и и... Търговия на едро и дребно, рекламна дейност, консултантски услуги, покупка на стоки и други вещи с цел продажба в първоначален, преработен или обработен вид, търговска дейност /вкл. внос и износ/, складова, рекламна, информационна, издателска дейност, спедиторска дейност, отдаване под наем на движимо и недвижимо имущество, търговско представителство и посредничество, производство, изкупуване, преработка, съхранение и реализация на хранителни и промишлени стоки и предмети за бита, търговско представителство и агентство на български и чуждестранни физически и юридически лица в страната и чужбина, както и всяка друга дейност, незабранена от закона. прочети още скрии
Представляващи
Управител: РАДОСТИНА ЙОРДАНОВА КУРТЕВА (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: РАДОСТИНА ЙОРДАНОВА КУРТЕВА (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
102 € (102 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма Т БРАНДС СЪРВИС ЕООД на латиница "T BRANDS SERVICE LTD." с ЕИК/ПИК 208103239 е основана на 18 Декември 2024 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Пловдив, а началният внесен капитал е в размер на 102 евро.

Хронология

18.12.2024
Регистрация на фирмата
Транслитерация
T BRANDS SERVICE LTD.
Едноличен собственик на капитала

26.12.2024
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG208103239 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС - Регистрация по избор

18.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 200 лв. в 102 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма