АЛИМЕНТО ХОТ ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
208176080
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
14.02.2025 14:35
Наименование
АЛИМЕНТО ХОТ
Транслитерация
ALIMENTO HOT ltd.
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1592), р-н Искър, жк. Дружба-1, бл. 49, вх. Д, ет. 4, ап. 105
Има 6 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Вътрешна и външно търговска дейност, внос, износ, производство на стоки от химическата и хранително-вкусовата промишленост, откриване на магазини, дистрибуция, производство и продажба на ц... Вътрешна и външно търговска дейност, внос, износ, производство на стоки от химическата и хранително-вкусовата промишленост, откриване на магазини, дистрибуция, производство и продажба на цветя, облекла, текстил, храни, напитки и селскостопанска продукция, ресторантьорство, хотелиерство , турисическа , туроператорска и турагентска, управленска , посредническа и учебна дейност в областта на управление на човешки ресурси и откриване на центрове за обучение и квалификация , артистично развлекателни дейности и продуцендски и озвучителни услуги , сервизно обслужване на автомобили и авторемонтни услуги, рекламна и информационна дейност, внос, износ и продажба на автомобили и транспортни средства, транспортни услуги с превозни средства, както и всички други дейности незабранени от Закона. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Даниел Иванов Цолов (свързан с 13 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: Даниел Иванов Цолов (свързан с 13 фирми)
Капитал размер
1 € (1 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма АЛИМЕНТО ХОТ ЕООД на латиница "ALIMENTO HOT ltd." с ЕИК/ПИК 208176080 е основана на 14 Февруари 2025 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 1 евро.

Хронология

14.02.2025
Регистрация на фирмата
Транслитерация
ALIMENTO HOT ltd.
Едноличен собственик на капитала

31.07.2025
Промяна седалище
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1223), р-н Оборище, Сливница, 180, ет. 1, ап. 50
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1592), р-н Искър, жк. Дружба-1, бл. 49, вх. Д, ет. 4, ап. 105
Промяна Едноличен собственик на капитала

18.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 2 лв. в 1 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма