ЕЙАЙ ДРОН ДЕЛИВЪРИ ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
208248099
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
03.04.2025 17:29
Наименование
ЕЙАЙ ДРОН ДЕЛИВЪРИ
Транслитерация
„AI DRONE DELIVERY” Ltd.
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Стара Загора (6008), Хан Аспарух, 22
Има 6 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Код на икономическа дейност
62.90 - Други дейности в областта на информационните технологии
Предмет на дейност
Разработка на софтуер за управление и следене на въздухоплавателни средства за доставка на пощенски пратки, куриерски и логистични услуги по въздух, складова и транспортна дейност, консултантски... Разработка на софтуер за управление и следене на въздухоплавателни средства за доставка на пощенски пратки, куриерски и логистични услуги по въздух, складова и транспортна дейност, консултантски, информационни и други услуги, търговия на всякакви стоки, спедиция, както и всички други дейности, за които няма забрана със закон. Когато дейностите изискват лиценз или разрешително, осъществяването им ще стартира след получаване на съответния лиценз или разрешително. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Симеон Димитров Димитров (свързан с 3 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: Симеон Димитров Димитров (свързан с 3 фирми)
Капитал размер
1 € (1 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ЕЙАЙ ДРОН ДЕЛИВЪРИ ЕООД на латиница "„AI DRONE DELIVERY” Ltd." с ЕИК/ПИК 208248099 е основана на 3 Април 2025 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Стара Загора, а началният внесен капитал е в размер на 1 евро.

Хронология

03.04.2025
Регистрация на фирмата
Транслитерация
„AI DRONE DELIVERY” Ltd.
Едноличен собственик на капитала

20.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 2 лв. в 1 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма