АГ.Дуо - 99 ООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
208322845
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
23.05.2025 08:03
Наименование
АГ.Дуо - 99
Правна форма
Дружество с ограничена отговорност (ООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Велико Търново (5000), жк. Картала, "Александър Бурмов", 1
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Производство и търговия със сладкарски и тестени изделия; покупка на стоки с цел продажба в първоначален, преработен или обработен вид; внос, износ и търговия със стои и услуги; продажба на стоки ... Производство и търговия със сладкарски и тестени изделия; покупка на стоки с цел продажба в първоначален, преработен или обработен вид; внос, износ и търговия със стои и услуги; продажба на стоки от собствено производство; всички видове електротехнически услуги, занаятчийски и механизаторски услуги; обработка на метали, дървообработване и търговия с дървен материал и изделия от дърво; проектиране, производство и търговия на мебели; помощни дейности към строителството; покупка, строеж или обзавеждане на недвижими имоти, с цел продажба; производство и реализация на декоративни храсти, посадъчен материал, цветя, плодове, зеленчуци, селско-стопанска продукция, месо и месни продукти в прясно и преработено състояние, мляко и млечни продукти, мед и пчелни продукти, риба и рибни продукти, стоки за бита и промишлеността, заготовка и продажба на строителни материали, сервизна дейност, наемане и отдаване под наем на движимо и недвижимо имущество; комплексни услуги за бита; хотелиерство и ресторантъорство, обществено хранене; таксиметрови и транспортни превози и услуги в страната и чужбина със собствен или нает елк или тежкотоварен транспорт, даване на вещи под наем включително леки автомобили и механизация, изкупуване на хартия, пластмаса, стъкло и др.; счетоводство и счетоводни услуги, посреднически, правни и други услуги, търговско представителство и посредничество; международни сделки; комисиони, спедиционни, превозни и бартерни сделки; складови сделки; търговия на едро и дребно; извършване и на други дейности, незабранени със закон, указ или акт на министерския съвет. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Айля Светлинова Аспарухова (свързан с 1 фирма)
Управител: Георги Бориславов Георгиев (свързан с 1 фирма)
Собственост
Съдружник: Айля Светлинова Аспарухова - 50,0% дял (26 €) (свързан с 1 фирма)
Съдружник: Георги Бориславов Георгиев - 50,0% дял (26 €) (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
51 € (51 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма АГ.Дуо - 99 ООД с ЕИК/ПИК 208322845 е основана на 23 Май 2025 година с правна форма "Дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ООД". Седалището на компанията се намира в гр. Велико Търново, а началният внесен капитал е в размер на 51 евро.

Хронология

23.05.2025
Регистрация на фирмата
Съдружник

16.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 100 лв. в 51 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма