МАГНУМ ТРЕЙД 25 ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
208420556
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
30.07.2025 13:40
Наименование
МАГНУМ ТРЕЙД 25
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Попово (7800), ул. Керамик, 4
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Вътрешна, външна и онлайн търговия с всички разрешени от закона стоки – на едро и дребно, включително хранителни и промишлени стоки; покупка на стоки с цел продажба в първоначален, обработен или... Вътрешна, външна и онлайн търговия с всички разрешени от закона стоки – на едро и дребно, включително хранителни и промишлени стоки; покупка на стоки с цел продажба в първоначален, обработен или преработен вид; продажба на стоки от собствено производство; внос и износ; търговско представителство и посредничество; логистика и дистрибуция; складова дейност; участие в други дружества в страната и чужбина; сделки с движими и недвижими вещи; предоставяне на търговски, маркетингови, рекламни и консултантски услуги, както и извършване на всички други дейности и услуги, които не са забранени от закона, а при необходимост – след получаване на съответните разрешителни и лицензи. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Марин Йовков Йорданов (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: Марин Йовков Йорданов (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
25 € (25 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма МАГНУМ ТРЕЙД 25 ЕООД с ЕИК/ПИК 208420556 е основана на 30 Юли 2025 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Попово, а началният внесен капитал е в размер на 25 евро.

Хронология

30.07.2025
Регистрация на фирмата
Едноличен собственик на капитала

22.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 50 лв. в 25 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма