К-Бюти България ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
208436418
Регистрация по ЗДДС
Да - BG208436418 от 14.08.2025 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС (Регистрация по избор)
Дата на регистрация
12.08.2025 08:28
Наименование
К-Бюти България
Транслитерация
K-Beauty Bulgaria ltd.
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Варна (9000), р-н Одесос, ул.Македония, 4, вх. А, ет. 5, ап. 15
Има 2 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Търговия на едро и дребно с козметика, парфюми, продукти за лична хигиена, аксесоари и уреди за козметична грижа; внос и износ на козметични продукти от и извън ЕС; онлайн търговия чрез онлайн м... Търговия на едро и дребно с козметика, парфюми, продукти за лична хигиена, аксесоари и уреди за козметична грижа; внос и износ на козметични продукти от и извън ЕС; онлайн търговия чрез онлайн магазин; реклама, маркетинг, логистика, складиране, дистрибуция, консултантска дейност и организиране на курсове за обучение в областта на козметиката и естетичната грижа, внос и износ на козметични стоки от и извън ЕС; онлайн търговия чрез онлайн магазин, както и всяка друга дейност незабранена от закона. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Наталия Швець (Украйна ) (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: Наталия Швець (Украйна ) (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
51 € (51 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма К-Бюти България ЕООД на латиница "K-Beauty Bulgaria ltd." с ЕИК/ПИК 208436418 е основана на 12 Август 2025 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Варна, а началният внесен капитал е в размер на 51 евро.

Хронология

12.08.2025
Регистрация на фирмата
Транслитерация
K-Beauty Bulgaria ltd.
Едноличен собственик на капитала

14.08.2025
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG208436418 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС - Регистрация по избор

27.08.2025
Промяна седалище
БЪЛГАРИЯ, гр. Варна (9000), р-н Одесос, ул.Македония, 4, вх. А, ет. 5, ап. 15
БЪЛГАРИЯ, гр. Варна (9000), р-н Одесос, ул.Македония, 4, вх. А, ет. 5, ап. 15
Промяна Едноличен собственик на капитала

21.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 100 лв. в 51 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма