СМ ИзоБилд ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
208451046
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
22.08.2025 08:27
Наименование
СМ ИзоБилд
Транслитерация
SM IsoBuild
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, с. Горно Дряново (2963)
Има 95 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Изпълнение на строително-ремонти дейности, строително-монтажни и довършителни работи, строителни услуги, покупко-продажба, обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба в първоначален, обраб... Изпълнение на строително-ремонти дейности, строително-монтажни и довършителни работи, строителни услуги, покупко-продажба, обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба в първоначален, обработен или преработен вид, предприемачество, посредничество, сделки по вносни износ на стоки и материали, както и всяка друга дейност, незабранена от закона. прочети още скрии
Представляващи
Управител: СМАИЛ ШЕРИФОВ КАПСЪЗОВ (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: СМАИЛ ШЕРИФОВ КАПСЪЗОВ (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
51 € (51 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма СМ ИзоБилд ЕООД на латиница "SM IsoBuild" с ЕИК/ПИК 208451046 е основана на 22 Август 2025 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в с. Горно Дряново, а началният внесен капитал е в размер на 51 евро.

Хронология

22.08.2025
Регистрация на фирмата
Транслитерация
SM IsoBuild
Едноличен собственик на капитала

21.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 100 лв. в 51 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма