ДЖАМИ 1996 ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
208456157
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
27.08.2025 09:26
Наименование
ДЖАМИ 1996
Транслитерация
,,DZHAMI 1996” LTD.
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, с. Краище (2781), ул. „Единадесета“, 103
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
търговия на дребно с дрехи и всякакви други стоки , ресторантьорски и туристически услуги, хотелиерски и други дейности и услуги, дървопреработване, продажба на дървен материал, покупка на ст... търговия на дребно с дрехи и всякакви други стоки , ресторантьорски и туристически услуги, хотелиерски и други дейности и услуги, дървопреработване, продажба на дървен материал, покупка на стоки или други вещи с цел да ги препродаде в първоначален, преработен или обработен вид в страната и/или в чужбина, комисионни, спедиционни и превозни сделки, покупка, строеж и обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба, търговско посредничество и представителство, счетоводни услуги, лизинг, както и всяка друга дейност, която не е забранена със закон. прочети още скрии
Представляващи
Управител: Джамиле Ибрахим Али (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: Джамиле Ибрахим Али (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
1 € (1 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ДЖАМИ 1996 ЕООД на латиница ",,DZHAMI 1996” LTD." с ЕИК/ПИК 208456157 е основана на 27 Август 2025 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в с. Краище, а началният внесен капитал е в размер на 1 евро.

Хронология

27.08.2025
Регистрация на фирмата
Транслитерация
,,DZHAMI 1996” LTD.
Едноличен собственик на капитала

21.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 2 лв. в 1 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма