ДЯКО АСЕН ГРУП ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
208498416
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
25.09.2025 14:26
Наименование
ДЯКО АСЕН ГРУП
Транслитерация
DIAKO ASEN GROUP LTD
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, с. Нова махала (4581)
Има 43 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Строителство, търговска дейност, производство, търговия, преработка на хранителни и промишлени стоки и изделия, комисионна търговия, внос и износ, покупка на стоки и вещи с цел препродаж... Строителство, търговска дейност, производство, търговия, преработка на хранителни и промишлени стоки и изделия, комисионна търговия, внос и износ, покупка на стоки и вещи с цел препродажба в първоначален, преработен или обработен вид, предоставяне на всякакъв вид услуги, разкриване на търговски обекти, посредническа дейност, пътнически и таксиметрови превози и услуги в страната и чужбина, както и всяка друга дейност, която не е забранена от закона, а когато има разрешителен режим - след съответното разрешение прочети още скрии
Представляващи
Управител: Дяко Асенов Чешмеджиев (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: Дяко Асенов Чешмеджиев (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
255 € (255 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ДЯКО АСЕН ГРУП ЕООД на латиница "DIAKO ASEN GROUP LTD" с ЕИК/ПИК 208498416 е основана на 25 Септември 2025 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в с. Нова махала, а началният внесен капитал е в размер на 255 евро.

Хронология

25.09.2025
Регистрация на фирмата
Транслитерация
DIAKO ASEN GROUP LTD
Едноличен собственик на капитала

21.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 500 лв. в 255 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма