ВИАН ЕСТЕЙТ ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
208574821
Регистрация по ЗДДС
Да - BG208574821 от 17.11.2025 на основание чл. 96 от ЗДДС (Задължителна регистрация)
Дата на регистрация
17.11.2025 08:57
Наименование
ВИАН ЕСТЕЙТ
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Пловдив (4000), р-н Централен, ул.Гладстон, 42
Има 2 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Покупка на стоки или други вещи с цел препродажба в първоначален, преработен или обработен вид; покупка, строеж или обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба; продажба на стоки от собствено пр... Покупка на стоки или други вещи с цел препродажба в първоначален, преработен или обработен вид; покупка, строеж или обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба; продажба на стоки от собствено производство; отдаване под наем на недвижими имоти и движимо имущество, търговско представителство и посредничество; както и всякакви други търговски сделки, незабранени от Закона прочети още скрии
Представляващи
Управител: АНАТОЛИ СТОЯНОВ ЧАУШЕВ (свързан с 14 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: ФОНДАЦИЯ "АНАТОЛИ ЧАУШЕВ" (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
190 128 € (190 128 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ВИАН ЕСТЕЙТ ЕООД с ЕИК/ПИК 208574821 е основана на 17 Ноември 2025 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Пловдив, а началният внесен капитал е в размер на 190 128 евро.

Хронология

17.11.2025
Регистрация на фирмата
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG208574821 на основание чл. 96 от ЗДДС - Задължителна регистрация
Едноличен собственик на капитала

02.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 372 800 лв. в 190 128 €

09.02.2026
Промяна Едноличен собственик на капитала

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма