АВТОВОЯЖ ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
208578951
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
19.11.2025 11:06
Наименование
АВТОВОЯЖ
Транслитерация
AUTOVOYAJ Ltd
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Свети Влас (8256), жк. к-с. Макон Резиденс, бл. D, ет. 3, ап. 29
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Търговия на едро и дребно с леки и лекотоварни автомобили и други моторни превозни средства, транспортна дейност, спедиционни, превозни и складови сделки, дейност на рекламни агенции, информ... Търговия на едро и дребно с леки и лекотоварни автомобили и други моторни превозни средства, транспортна дейност, спедиционни, превозни и складови сделки, дейност на рекламни агенции, информационни услуги и технологии, компютърните услуги, поддържане на добро физическо състояние и други персонални услуги, консултанска дейност, комисионерска дейност, търговско представителство и агентство на български и чуждестранни физически и юридически лица в страната и чужбина, вътрешно и външнотърговска дейност - внос или износ на стоки и услуги, както и всяка друга дейност, незабранена от закона. прочети още скрии
Представляващи
Управител: АНДРИЙ ВЛАСОВ (Украйна ) (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: АНДРИЙ ВЛАСОВ (Украйна ) (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
51 € (51 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма АВТОВОЯЖ ЕООД на латиница "AUTOVOYAJ Ltd" с ЕИК/ПИК 208578951 е основана на 19 Ноември 2025 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Свети Влас, а началният внесен капитал е в размер на 51 евро.

Хронология

19.11.2025
Регистрация на фирмата
Транслитерация
AUTOVOYAJ Ltd
Управител
Едноличен собственик на капитала

20.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 100 лв. в 51 €

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма