ТОБО-БОЯНА ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
208591297
Регистрация по ЗДДС
Да - BG208591297 от 04.12.2025 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС (Регистрация по избор)
Дата на регистрация
27.11.2025 14:29
Наименование
ТОБО-БОЯНА
Транслитерация
TOBO-BOYANA PLtd
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. София (1408), р-н Триадица, жк. Стрелбище, Нишава, 99, офис № 1
Има 2 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
Маркетинг, проектиране, строителство, изпълнение на строително-монтажни работи, производство и търговия със строителни детайли, елементи и дограма, консултантски услуги, посредничество, ... Маркетинг, проектиране, строителство, изпълнение на строително-монтажни работи, производство и търговия със строителни детайли, елементи и дограма, консултантски услуги, посредничество, комисионерство, както и всякакви други дейности, които не са забранени от закона. прочети още скрии
Представляващи
Управител: ГЕОРГИ ИВАНОВ ШОПОВ (свързан с 100 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: ГЕОРГИ ИВАНОВ ШОПОВ (свързан с 100 фирми)
Капитал размер
51 € (51 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ТОБО-БОЯНА ЕООД на латиница "TOBO-BOYANA PLtd" с ЕИК/ПИК 208591297 е основана на 27 Ноември 2025 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. София, а началният внесен капитал е в размер на 51 евро.

Хронология

27.11.2025
Регистрация на фирмата
Транслитерация
TOBO-BOYANA PLtd
Едноличен собственик на капитала

04.12.2025
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG208591297 на основание чл. 100 ал. 1 от ЗДДС - Регистрация по избор

11.12.2025
Промяна Едноличен собственик на капитала

21.02.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 100 лв. в 51 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма