АЛАЗ-26 ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
208734083
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
17.03.2026 12:27
Наименование
АЛАЗ-26
Транслитерация
ALAZ-26
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, с. Овен (7671), ул.Девета, 14
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Код на икономическа дейност
47.55 - Търговия на дребно с мебели, осветители, съдове и прибори за сервиране и с други стоки за бита, некласифицирани другаде
Предмет на дейност
Покупка на стоки или други вещи с цел да бъдат препродадени в първоначален, обработен или преработен вид, външно и вътрешно търговска дейност, продажба на стоки от собствено производство, прои... Покупка на стоки или други вещи с цел да бъдат препродадени в първоначален, обработен или преработен вид, външно и вътрешно търговска дейност, продажба на стоки от собствено производство, производство и продажба на селскостопанска продукция, посредничество, комисионна и рекламна дейност, маркетингова, консултантска и издателска дейност, ресторантьорство и хотелиерство, покупка, строеж и обзавеждане на недвижими имоти с цел продажба или отдаване под наем, внос и износ на стоки с цел продажба, строително-монтажна дейност, както и всички позволени от закона дейности като предприятие по смисъла на чл. 1, ал.3 от ТЗ и при необходимост след снабдяване с надлежно разрешение прочети още скрии
Представляващи
Управител: СЕЛЯХИДИН ХАСАН СЕЛЯХИДИН (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: СЕЛЯХИДИН ХАСАН СЕЛЯХИДИН (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
100 € (100 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма АЛАЗ-26 ЕООД на латиница "ALAZ-26" с ЕИК/ПИК 208734083 е основана на 17 Март 2026 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в с. Овен, а началният внесен капитал е в размер на 100 евро.

Хронология

17.03.2026
Регистрация на фирмата
Транслитерация
ALAZ-26
Едноличен собственик на капитала

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма