БЛЕК СИ РИЪЛ ЕСТЕЙТ ООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
208752989
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
30.03.2026 08:14
Наименование
БЛЕК СИ РИЪЛ ЕСТЕЙТ
Транслитерация
Black Sea Real Estate OOD
Правна форма
Дружество с ограничена отговорност (ООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, с. Бенковски (9133), Тунджа, 4
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Код на икономическа дейност
68.31 - Посреднически дейности при операции с недвижими имоти
Предмет на дейност
Посредничество при сделки с недвижими имоти, консултантска дейност при покупко-продажби, както и отдаване под наем , управление на имоти, изготвяне на комисионни договори, реклама, маркет... Посредничество при сделки с недвижими имоти, консултантска дейност при покупко-продажби, както и отдаване под наем , управление на имоти, изготвяне на комисионни договори, реклама, маркетинг и управление на имоти, както и всяка друга незабранена от закона дейност. прочети още скрии
Представляващи
Управител: ВАНЯ ВАСИЛЕВА КРАЧЕВА (свързан с 1 фирма)
Собственост
Съдружник: ТЕОДОРА ЗДРАВКОВА МИНЕВА-ЕРМЕНКОВА - 50,0% дял (25 €) (свързан с 1 фирма)
Съдружник: ВАНЯ ВАСИЛЕВА КРАЧЕВА - 50,0% дял (25 €) (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
50 € (50 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма БЛЕК СИ РИЪЛ ЕСТЕЙТ ООД на латиница "Black Sea Real Estate OOD" с ЕИК/ПИК 208752989 е основана на 30 Март 2026 година с правна форма "Дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ООД". Седалището на компанията се намира в с. Бенковски, а началният внесен капитал е в размер на 50 евро.

Хронология

30.03.2026
Регистрация на фирмата
Транслитерация
Black Sea Real Estate OOD

Свързани фирми

Няма данни.

Предишна фирма Следваща фирма