Ла Манча 26 ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
208905997
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
04.08.2026 09:59
Наименование
Ла Манча 26
Транслитерация
"La Mancha 26"LTD
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Плевен (5800), жк. Дружба, бл. 313, вх. Г, ет. 5, ап. 14
Има 2 фирми на този адрес виж фирмите
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
покупка на стоки и други вещи с цел продажба в първоначален, преработен или обработен вид; внос и износ; търговия на едро и дребно с всякакви стоки и услуги в първоначален, преработен и обработен ... покупка на стоки и други вещи с цел продажба в първоначален, преработен или обработен вид; внос и износ; търговия на едро и дребно с всякакви стоки и услуги в първоначален, преработен и обработен вид; разкриване на заведения за обществено хранене и експлоатацията им, ресторантьорство и хотелиерство, търговия с хранителни стоки, търговско представителство /без процесуално/ и посредничество; комисионна, спедиционна, складова, лизингова дейност; рекламни, информационни, програмни, консултантски услуги, финансови анализи и всякакъв вид други услуги; търговия с промишлени стоки и услуги на дребно и на едро, включително и онлайн, както и всички други дейности, разрешени от закона и съгласно изискванията на действащото законодателство прочети още скрии
Представляващи
Управител: ГЕОРГИ ПЛАМЕНОВ ДАНЧЕВ (свързан с 2 фирми)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: ГЕОРГИ ПЛАМЕНОВ ДАНЧЕВ (свързан с 2 фирми)
Капитал размер
50 € (50 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма Ла Манча 26 ЕООД на латиница ""La Mancha 26"LTD" с ЕИК/ПИК 208905997 е основана на 4 Август 2026 година с правна форма "Еднолично дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ЕООД". Седалището на компанията се намира в гр. Плевен, а началният внесен капитал е в размер на 50 евро.

Хронология

04.08.2026
Регистрация на фирмата
Транслитерация
"La Mancha 26"LTD
Едноличен собственик на капитала

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма