| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| УВЕКС-МЕЛО-2005 ООД | 13.06.2011 | Съдружник | 10% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 1 021 -5.89% | 1 084 -3.59% | 1 125 -1.35% | 1 140 -4.99% | 1 200 5.91% | 1 133 15.6% | 980 -13.02% | 1 127 | 1 116 8.61% | 1 027 1.21% | 1 015 6.38% | 954 18.93% | 802 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
7 0% | 7 110.4% | -64 -2183.33% | 3 -87.23% | 24 17.5% | 20 5.26% | 19 -7.32% | 21 | 43 -37.31% | 69 24.07% | 55 -31.65% | 81 1028.57% | 7 | ||||||
|
Оперативни разходи |
971 | 1 068 | 1 178 | 1 133 | 1 121 | 1 106 | 189 | 1 058 | 1 072 | 959 | 959 | 811 | 795 | ||||||
|
Разходи за персонала |
576 3.68% | 555 -2.86% | 572 17.07% | 488 11.18% | 439 4.63% | 420 7.04% | 392 -4.01% | 409 | 388 1.88% | 381 0.27% | 380 4.94% | 362 66.98% | 217 | ||||||
| Нетен марж | 0.65% 6.26% | 0.61% 110.79% | -5.68% -2211.74% | 0.27% -86.56% | 2% 10.94% | 1.81% -8.94% | 1.98% 6.56% | 1.86% | 3.85% -42.28% | 6.67% 22.59% | 5.44% -35.74% | 8.47% 848.94% | 0.89% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 1 501 1.95% | 1 472 0.1% | 1 470 3.42% | 1 422 0.32% | 1 417 -1.56% | 1 440 7.07% | 1 345 0% | 1 345 | 1 244 | 1 190 1.62% | 1 171 28.58% | 911 | |||||||
|
Дълготрайни активи |
935 -0.11% | 936 1.78% | 920 9.16% | 843 5.51% | 799 -1.26% | 809 6.89% | 757 6.09% | 713 | 691 | 649 -3.42% | 672 -0.53% | 675 | |||||||
|
Материални запаси |
166 -4.99% | 174 18.4% | 147 -28% | 205 6.1% | 193 19.68% | 161 19.32% | 135 12.82% | 120 | 109 | 109 | 106 | ||||||||
|
Общо задължения |
330 9.51% | 301 -1.67% | 306 59.73% | 192 3.59% | 185 -20.09% | 232 -1.52% | 235 35.29% | 174 | 126 | 163 -5.64% | 172 56.74% | 110 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
1 0% | 1 0% | 1 | 1 | |||||||||||||||
| Вземания общо | 335 5.99% | 316 -14.88% | 371 7.72% | 345 34.8% | 256 -10.23% | 285 -7.32% | 307 6.18% | 289 | 291 | 210 | 170 | ||||||||
|
Собствен капитал |
1 171 0% | 1 171 0.57% | 1 164 -5.36% | 1 230 -0.17% | 1 232 2.12% | 1 207 1.51% | 1 189 1.53% | 1 171 | 1 118 | 1 027 2.87% | 999 9.66% | 911 | |||||||
|
Парични средства |
39 90% | 20 -25.93% | 28 12.5% | 25 -84.91% | 163 -11.17% | 183 -17.7% | 222 1.16% | 220 | 151 | 221 29.64% | 171 96.47% | 87 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 70 -5.41% |
| 2020 | 74 -3.9% |
| 2019 | 77 -9.41% |
| 2018 | 85 -1.16% |
| 2017 | 86 11.69% |
| 2016 | 77 8.45% |
| 2015 | 71 -2.74% |
| 2014 | 73 -14.12% |
| 2013 | 85 |