| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| СИЙЛЕНД БИЛДИНГ ЕООД | 12.04.2019 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 1 | |
| ГАЛАКСИ ПАУЪР ООД | 18.07.2023 | Съдружник | 5% | 5M-50M € | 71 |
| КОСМОС МОБИЛИТИ ООД | 26.11.2025 | Съдружник | 40% | 50k-500k € | |
| МАРСТАР ООД | 03.12.2025 | Съдружник | 40% | 4 | |
| МОРСТРОЙ ООД | 15.12.2025 | Съдружник | 40% | 500k-5M € | 11 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 3 497 4.56% | 3 345 33.48% | 2 506 36.71% | 1 833 -73.4% | 6 890 -8.71% | 7 548 815.19% | 825 -66.72% | 2 478 151.66% | 985 126.32% | 435 -81.08% | 2 300 -22.23% | 2 958 -25.9% | 3 992 61.04% | 2 479 | |||||
|
Счетоводна печалба |
394 -7.78% | 427 383.24% | 88 -58.51% | 213 | 738 3039.13% | 24 118.47% | -127 -197.65% | 130 -85.86% | 922 189.41% | 319 67.47% | 190 -71.23% | 661 -0.23% | 663 | ||||||
|
Оперативни разходи |
3 003 | 2 854 | 2 314 | 1 731 | 5 308 | 5 308 | 677 | 534 | 552 | 659 | 1 982 | 2 395 | 3 161 | 1 316 | |||||
|
Разходи за персонала |
534 13.11% | 472 3.94% | 454 61.45% | 281 54.49% | 182 917.14% | 18 -86.54% | 133 14.04% | 117 -16.18% | 139 -3.55% | 144 34.29% | 107 -33.75% | 162 61.73% | 100 14.62% | 87 | |||||
| Нетен марж | 11.27% -11.79% | 12.78% 262.02% | 3.53% -69.65% | 11.63% | 9.78% 243% | 2.85% 155.51% | -5.14% -138.8% | 13.24% -93.75% | 211.87% 1430.01% | 13.85% 115.34% | 6.43% -61.17% | 16.56% -38.05% | 26.73% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 7 376 0.74% | 7 322 1.7% | 7 200 -1.66% | 7 322 1.77% | 7 194 28.1% | 5 616 -19.82% | 7 004 15.15% | 6 083 -1.9% | 6 200 44.83% | 4 281 -28.65% | 6 000 38.79% | 4 323 -25.79% | 5 826 39.74% | 4 169 | |||||
|
Дълготрайни активи |
5 749 -4.24% | 6 004 0.73% | 5 961 57.48% | 3 785 21.56% | 3 114 97.47% | 1 577 10.98% | 1 421 -43.61% | 2 520 -1.93% | 2 569 35.99% | 1 889 76.29% | 1 072 -43.66% | 1 902 -28.57% | 2 663 12.31% | 2 371 | |||||
|
Материални запаси |
38 -77.88% | 173 114.56% | 81 -14.13% | 94 -40.26% | 157 | 327 611.11% | 46 -1.1% | 47 21.33% | 38 38.89% | 28 -5.26% | 29 -77.11% | 127 4050% | 3 | ||||||
|
Общо задължения |
3 992 -6.9% | 4 288 -3.4% | 4 439 -1.1% | 4 489 18.03% | 3 803 38.15% | 2 753 -40.24% | 4 606 27.79% | 3 605 2.07% | 3 531 -6.23% | 3 766 -10.42% | 4 204 46.79% | 2 864 -35.44% | 4 436 45.12% | 3 057 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
512 -24.72% | 681 -9.08% | 749 -22.46% | 965 242.03% | 282 | 308 1014.81% | 28 | 4 | |||||||||||
| Вземания общо | 1 100 62.91% | 675 5.43% | 641 -52.89% | 1 360 0% | 1 360 -63.82% | 3 760 63.98% | 2 293 22.05% | 1 878 -0.78% | 1 893 -1.31% | 1 918 9.45% | 1 753 51.35% | 1 158 2.17% | 1 134 61% | 704 | |||||
|
Собствен капитал |
3 300 11.95% | 2 948 10.4% | 2 670 -1.4% | 2 708 -13.02% | 3 114 9.32% | 2 848 18.78% | 2 398 -3.24% | 2 478 -7.15% | 2 669 -1.38% | 2 706 50.71% | 1 796 23.1% | 1 459 9.48% | 1 332 19.82% | 1 112 | |||||
|
Парични средства |
411 6.78% | 384 -3.47% | 398 -36.67% | 629 -46.68% | 1 180 -78.2% | 5 412 218.51% | 1 699 24.41% | 1 366 -59.01% | 3 332 43.33% | 2 324 18.29% | 1 965 118.73% | 898 -41.08% | 1 525 84.76% | 825 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 65 |
| 2019 | 65 32.65% |
| 2018 | 49 2.08% |
| 2017 | 48 37.14% |
| 2016 | 35 -7.89% |
| 2015 | 38 15.15% |
| 2014 | 33 10% |
| 2013 | 30 |