| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 1 161 9.93% | 1 056 | 1 202 -20.71% | 1 516 4.73% | 1 447 | 1 014 -32.23% | 1 496 26.83% | 1 180 38.23% | 853 | 1 299 74.4% | 745 | ||||||||
|
Счетоводна печалба |
82 174.88% | -110 | -63 -128.87% | 218 54.91% | 141 | -283 -721.35% | 46 11.25% | 41 420% | -13 | 272 192.31% | 93 | ||||||||
|
Оперативни разходи |
1 074 | 1 161 | 1 260 | 1 294 | 1 301 | 1 289 | 1 445 | 1 122 | 841 | 1 018 | 627 | ||||||||
|
Разходи за персонала |
277 -2.17% | 283 | 311 3.05% | 302 -0.34% | 303 | 267 6.09% | 252 15.73% | 218 -0.7% | 219 | 194 45.21% | 133 | ||||||||
| Нетен марж | 7.09% 168.12% | -10.41% | -5.23% -136.41% | 14.37% 47.91% | 9.71% | -27.89% -1016.83% | 3.04% -12.29% | 3.47% 331.5% | -1.5% | 20.94% 67.61% | 12.49% | ||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 553 9.63% | 504 | 874 17.69% | 743 36.05% | 546 | 707 13.36% | 624 2.35% | 609 -32.27% | 900 145.81% | 366 -45.55% | 672 22.78% | 548 | |||||||
|
Дълготрайни активи |
176 -12.21% | 201 | 353 113.27% | 166 -14.96% | 195 | 236 73.31% | 136 -23.34% | 177 -34.03% | 269 -26.23% | 365 112.84% | 171 28.35% | 133 | |||||||
|
Материални запаси |
176 5.85% | 166 | 226 -4.95% | 238 -11.6% | 269 | 357 -3.19% | 369 11.09% | 332 19.96% | 277 | 230 20% | 192 | ||||||||
|
Общо задължения |
120 -22.26% | 154 | 298 188.12% | 103 -11.4% | 117 | 490 295.87% | 124 -13.57% | 143 -66.94% | 433 146.22% | 176 -12.47% | 201 -60.02% | 503 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
1 -66.67% | 3 | 21 41.38% | 15 -66.67% | 44 | 194 1253.57% | 14 0% | 14 -92.2% | 184 452.31% | 33 -47.58% | 63 -68.29% | 200 | |||||||
| Вземания общо | 8 0% | 8 | 6 -45.45% | 11 37.5% | 8 | 29 1040% | 3 -44.44% | 5 -97.86% | 215 | 262 24.88% | 210 | ||||||||
|
Собствен капитал |
433 23.65% | 350 | 577 -9.83% | 640 48.93% | 429 | 217 -56.54% | 500 9.27% | 458 9.28% | 419 -2.96% | 432 -7.96% | 469 123.11% | 210 | |||||||
|
Парични средства |
191 52.03% | 126 | 278 -15.13% | 328 134.8% | 140 | 74 -35.71% | 115 23.76% | 93 -28.46% | 129 | 9 -28% | 13 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 34 -12.82% |
| 2020 | 39 |
| 2019 | 39 -9.3% |
| 2018 | 43 -12.24% |
| 2017 | 49 2.08% |
| 2016 | 48 -4% |
| 2015 | 50 2.04% |
| 2014 | 49 -3.92% |
| 2013 | 51 |