| Година в хиляди € | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 19 -13.64% | 22 12.82% | 20 21.88% | 16 -23.81% | 21 -4.55% | 22 51.72% | 15 -9.38% | 16 3.23% | 16 -6.06% | 17 3.13% | 16 14.29% | 14 -6.67% | 15 15.38% | 13 | |
|
Счетоводна печалба |
1 -50% | 1 100% | 1 0% | 1 0% | 1 -50% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 100% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 | |
|
Оперативни разходи |
19 | 21 | 19 | 16 | 21 | 21 | 14 | 15 | 15 | 16 | 16 | 14 | 15 | 2 | |
|
Разходи за персонала |
5 12.5% | 4 -33.33% | 6 100% | 3 -33.33% | 5 28.57% | 4 40% | 3 -16.67% | 3 0% | 3 20% | 3 0% | 3 66.67% | 2 | 2 | ||
| Нетен марж | 2.63% -42.11% | 4.55% 77.27% | 2.56% -17.95% | 3.13% 31.25% | 2.38% -47.62% | 4.55% -34.09% | 6.9% 10.34% | 6.25% -3.12% | 6.45% 6.45% | 6.06% 93.94% | 3.13% -12.5% | 3.57% 7.14% | 3.33% -13.33% | 3.85% | |
| Вписан в ТР | |||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 21 32.26% | 16 6.9% | 15 -6.45% | 16 10.71% | 14 3.7% | 14 12.5% | 12 20% | 10 11.11% | 9 5.88% | 9 13.33% | 8 7.14% | 7 -12.5% | 8 33.33% | 6 | |
|
Дълготрайни активи |
4 0% | 4 0% | 4 0% | 4 0% | 4 0% | 4 0% | 4 | ||||||||
|
Материални запаси |
17 106.25% | 8 0% | 8 -30.43% | 12 27.78% | 9 80% | 5 -37.5% | 8 77.78% | 5 -10% | 5 25% | 4 0% | 4 -38.46% | 7 -13.33% | 8 36.36% | 6 | |
|
Общо задължения |
6 300% | 2 0% | 2 -50% | 3 50% | 2 0% | 2 33.33% | 2 200% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 -93.75% | 8 | ||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||
| Вземания общо | |||||||||||||||
|
Собствен капитал |
15 3.57% | 14 7.69% | 13 4% | 13 4.17% | 12 4.35% | 12 9.52% | 11 10.53% | 10 11.76% | 9 6.25% | 8 14.29% | 7 7.69% | 7 8.33% | 6 0% | 6 | |
|
Парични средства |
4 0% | 4 60% | 3 | 1 -77.78% | 5 | 6 37.5% | 4 -11.11% | 5 28.57% | 4 600% | 1 0% | 1 0% | 1 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2019 | 1 -50% |
| 2018 | 2 100% |
| 2017 | 1 -50% |
| 2016 | 2 100% |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |