| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| САМОСТОЯТЕЛНА МЕДИКО-ДИАГНОСТИЧНА ЛАБОРАТОРИЯ СКЕН-НЕТ ООД | 11.07.2008 | Съдружник | 51% | 1 | |
| СОТ ДЕЙЗИ КОЗЛОДУЙ ЕООД | 21.01.2009 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 2 | |
| СОТ КОЗЛОДУЙ ЕООД | 21.01.2009 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 2 | |
| СОТ ДЕЙЗИ МОНТАНА ЕООД | 27.01.2009 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 1 | |
| СОТ МОНТАНА ЕООД | 27.01.2009 | Едноличен собственик на капитала | 100% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 158 -3.44% | 164 0.63% | 163 -12.88% | 187 35.69% | 138 -19.7% | 171 22.71% | 140 -48.49% | 271 -18.59% | 333 | ||||||||||
|
Счетоводна печалба |
26 6.25% | 25 433.33% | 5 -90.43% | 48 14.63% | 42 5.13% | 40 -50% | 80 -10.34% | 89 52.63% | 58 | ||||||||||
|
Оперативни разходи |
129 | 135 | 148 | 163 | 130 | 125 | 145 | 176 | 271 | ||||||||||
|
Разходи за персонала |
62 25.77% | 50 -1.02% | 50 3.16% | 49 5.56% | 46 -1.1% | 47 7.06% | 43 -27.35% | 60 -38.74% | 98 | ||||||||||
| Нетен марж | 16.5% 10.03% | 15% 430% | 2.83% -89.01% | 25.75% -15.52% | 30.48% 30.92% | 23.28% -59.25% | 57.14% 74.06% | 32.83% 87.48% | 17.51% | ||||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 405 8.05% | 375 -5.78% | 398 1.04% | 394 -21.43% | 501 0.72% | 497 4.62% | 476 -3.23% | 491 -3.03% | 507 -2.94% | 522 12.82% | 463 0% | 463 7.1% | 432 -0.59% | 435 | |||||
|
Дълготрайни активи |
156 -0.97% | 157 -0.65% | 159 -1.59% | 161 1.29% | 159 -10.63% | 178 -2.25% | 182 -1.93% | 186 -1.89% | 189 -2.37% | 194 -4.29% | 202 -0.75% | 204 15.32% | 177 34.11% | 132 | |||||
|
Материални запаси |
17 3.03% | 17 -13.16% | 19 -15.56% | 23 -11.76% | 26 82.14% | 14 -17.65% | 17 -35.85% | 27 -5.36% | 29 -50.88% | 58 418.18% | 11 -12% | 13 47.06% | 9 -5.56% | 9 | |||||
|
Общо задължения |
23 4.65% | 22 -94.47% | 398 1947.37% | 19 -17.39% | 24 -30.3% | 34 -10.81% | 38 -51.32% | 78 -7.32% | 84 -39.26% | 138 26.76% | 109 -28.76% | 153 1.36% | 151 -37.37% | 241 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
20 263.64% | 6 -83.33% | 34 -14.29% | 39 -12.5% | 45 | 54 -6.19% | 58 | ||||||||||||
| Вземания общо | 98 -7.73% | 106 -3.27% | 109 19.55% | 92 -39.53% | 151 -29.69% | 215 12.27% | 192 -6.72% | 206 -7.16% | 221 -2.7% | 228 3.01% | 221 -2.7% | 227 -7.69% | 246 -4.56% | 258 | |||||
|
Собствен капитал |
376 7.29% | 351 98.84% | 176 -52.87% | 374 -21.63% | 478 2.98% | 464 5.96% | 438 5.81% | 414 -2.18% | 423 10.12% | 384 9.96% | 349 12.71% | 310 10.18% | 281 45.12% | 194 | |||||
|
Парични средства |
133 42.08% | 94 -60.73% | 238 103.49% | 117 -28.66% | 164 84.48% | 89 6.75% | 83 16.43% | 72 7.69% | 66 68.83% | 39 54% | 26 47.06% | 17 3300% | 1 -98.57% | 36 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 28 -3.45% |
| 2019 | 29 -9.38% |
| 2018 | 32 -13.51% |
| 2017 | 37 27.59% |
| 2016 | 29 20.83% |
| 2015 | 24 9.09% |
| 2014 | 22 -12% |
| 2013 | 25 |