| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| БУЛЕН ООД | 10.01.2012 | Съдружник | 5% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 499 -16.67% | 598 -1.27% | 606 -5.8% | 643 -16.13% | 767 -4.58% | 804 -5.3% | 849 10.67% | 767 75.64% | 437 69.44% | 258 36.22% | 189 -31.23% | 275 1.51% | 271 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
-17 -161.11% | 28 -40.66% | 47 28.17% | 36 39.22% | 26 131.82% | 11 214.29% | 4 75% | 2 -75% | 8 0% | 8 23.08% | 7 62.5% | 4 -52.94% | 9 | ||||||
|
Оперативни разходи |
515 | 571 | 559 | 606 | 734 | 788 | 845 | 764 | 504 | 250 | 183 | 270 | 251 | ||||||
|
Разходи за персонала |
132 -20.31% | 166 27.45% | 130 -18.27% | 160 -19.17% | 197 -10.02% | 219 19.5% | 184 -4.77% | 193 10.88% | 174 47.19% | 118 -4.15% | 123 -17.18% | 149 10.65% | 134 | ||||||
| Нетен марж | -3.38% -173.33% | 4.62% -39.9% | 7.68% 36.06% | 5.64% 66% | 3.4% 142.95% | 1.4% 231.88% | 0.42% 58.13% | 0.27% -85.77% | 1.87% -40.98% | 3.17% -9.65% | 3.51% 136.28% | 1.49% -53.64% | 3.21% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 215 -17.49% | 260 -10.23% | 290 -3.24% | 300 -6.69% | 321 0.8% | 319 -12.38% | 364 -16.25% | 434 36.71% | 318 11.29% | 285 48.01% | 193 5.31% | 183 4.07% | 176 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
77 -21.88% | 98 -28.09% | 137 -20.54% | 172 2.13% | 168 -22.95% | 218 2.15% | 214 -17.72% | 260 40.72% | 185 32.23% | 140 32.52% | 105 -14.52% | 123 12.09% | 110 | ||||||
|
Материални запаси |
1 | ||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
17 -62.92% | 46 -54.82% | 101 -33.67% | 152 -26.3% | 206 -9.23% | 227 -19.57% | 282 -20.92% | 357 47.57% | 242 69.53% | 143 149.11% | 57 6.67% | 54 7.14% | 50 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
40 | ||||||||||||||||||
| Вземания общо | 115 28.74% | 89 34.88% | 66 -22.29% | 85 61.17% | 53 -14.17% | 61 -36.84% | 97 -24.9% | 129 52.41% | 85 -32.24% | 125 55.06% | 81 51.92% | 53 -14.05% | 62 | ||||||
|
Собствен капитал |
198 -7.86% | 215 13.51% | 189 28.03% | 148 28.44% | 115 25.7% | 92 12.58% | 81 5.3% | 77 2.03% | 76 -46.95% | 143 5.28% | 135 4.74% | 129 2.85% | 126 | ||||||
|
Парични средства |
24 -67.83% | 73 -16.37% | 87 103.57% | 43 -57.14% | 100 157.89% | 39 -26.21% | 53 17.05% | 45 -6.38% | 48 135% | 20 233.33% | 6 -7.69% | 7 62.5% | 4 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 14 -54.84% |
| 2020 | 31 -3.13% |
| 2019 | 32 -3.03% |
| 2018 | 33 -23.26% |
| 2017 | 43 -28.33% |
| 2016 | 60 -3.23% |
| 2015 | 62 1.64% |
| 2014 | 61 1.67% |
| 2013 | 60 |