| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ЕМ ДИЗАЙН ЕООД | 06.03.2008 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € | 23 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 1 474 48.84% | 990 10.43% | 897 93.6% | 463 42.23% | 326 | 1 937 -22.35% | 2 494 12.81% | 2 211 -14.19% | 2 576 60.22% | 1 608 -17.04% | 1 938 44.09% | 1 345 | |||||||
|
Счетоводна печалба |
65 82.86% | 36 62.79% | 22 -8.51% | 24 34.29% | 18 | 166 -48.82% | 324 7.29% | 302 -52.46% | 635 700.65% | 79 1.31% | 78 225.53% | 24 | |||||||
|
Оперативни разходи |
1 370 | 918 | 844 | 439 | 258 | 1 635 | 1 986 | 1 914 | 1 729 | 1 260 | 1 363 | 734 | |||||||
|
Разходи за персонала |
92 -35.25% | 142 -14.98% | 167 26.74% | 132 44.94% | 91 | 300 15.32% | 260 46.26% | 178 14.85% | 155 15.65% | 134 -22.02% | 172 30.23% | 132 | |||||||
| Нетен марж | 4.44% 22.86% | 3.61% 47.41% | 2.45% -52.74% | 5.19% -5.58% | 5.49% | 8.55% -34.09% | 12.98% -4.9% | 13.64% -44.6% | 24.63% 399.71% | 4.93% 22.12% | 4.04% 125.92% | 1.79% | |||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 3 990 -1.63% | 4 056 -1.65% | 4 124 -39.11% | 6 772 -3.02% | 6 983 | 7 628 -0.55% | 7 670 882.38% | 781 -89.93% | 7 751 711.51% | 955 -88.27% | 8 143 8.13% | 7 531 | |||||||
|
Дълготрайни активи |
3 990 -1.63% | 4 056 -1.65% | 4 124 -39.11% | 6 772 0.38% | 6 746 | 6 840 -0.24% | 6 856 -0.42% | 6 886 -1.37% | 6 981 -0.93% | 7 047 -0.71% | 7 097 3.27% | 6 872 | |||||||
|
Материални запаси |
32 -87.32% | 254 47.92% | 172 -8.94% | 189 -5.38% | 199 | 625 6.63% | 586 10.5% | 531 -14.14% | 618 -31.58% | 903 9.21% | 827 51.36% | 547 | |||||||
|
Общо задължения |
2 110 3.43% | 2 040 -15.51% | 2 414 -52.64% | 5 097 1.43% | 5 024 | 5 810 -4.22% | 6 066 -5.06% | 6 390 -5.31% | 6 748 -13.18% | 7 773 -0.78% | 7 834 7.87% | 7 262 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
857 -8.91% | 941 -13.86% | 1 092 -71.19% | 3 790 -3.28% | 3 919 | 4 457 -7.82% | 4 835 -6.83% | 5 189 -8.18% | 5 651 -13.93% | 6 566 1.82% | 6 448 0.27% | 6 431 | |||||||
| Вземания общо | 83 25.38% | 66 -37.2% | 106 314% | 26 19.05% | 21 | 150 -26.75% | 205 63.93% | 125 12.96% | 110 -43.31% | 195 29.59% | 150 140.98% | 62 | |||||||
|
Собствен капитал |
2 110 3.43% | 2 040 1.79% | 2 004 1.08% | 1 982 1.2% | 1 959 | 1 764 10.04% | 1 603 25.29% | 1 280 29.62% | 987 179.45% | 353 28.92% | 274 20.99% | 227 | |||||||
|
Парични средства |
7 -53.33% | 15 0% | 15 -16.67% | 18 350% | 4 | 13 -43.18% | 22 -82.04% | 125 206.25% | 41 344.44% | 9 -85.48% | 63 26.53% | 50 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 31 47.62% |
| 2020 | 21 -27.59% |
| 2019 | 29 -36.96% |
| 2018 | 46 6.98% |
| 2017 | 43 48.28% |
| 2016 | 29 -36.96% |
| 2015 | 46 -36.99% |
| 2014 | 73 -23.16% |
| 2013 | 95 |