| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| КОРАБНА КОМПАНИЯ ДУНАВ ЕООД | 27.02.2015 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € | 1 |
| ТУРИСТИЧЕСКА КОМПАНИЯ ДУНАВ ЕООД | 06.03.2015 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € | 1 |
| ДУНАВСКО РЕЧНО ПЛАВАНЕ ЕООД | 01.04.2015 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € | 1 |
| Дунав Турс Круизис ЕАД | 20.12.2016 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 5M-50M € | 151 |
| Дунавска круизна компания ЕООД | 30.08.2017 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € | 1 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 1 083 -57.13% | 2 526 -10.29% | 2 816 34.05% | 2 101 -73.59% | 7 954 139.1% | 3 326 -34.74% | 5 098 113.54% | 2 387 -15.9% | 2 839 -13.71% | 3 290 -10.37% | 3 670 -59.06% | 8 963 1.66% | 8 817 -5.16% | 9 297 | |||||
|
Счетоводна печалба |
817 -64.14% | 2 277 -11.29% | 2 567 130.7% | 1 113 -56.43% | 2 553 96.54% | 1 299 -30.89% | 1 880 2772.66% | 65 -70.51% | 222 -70.81% | 760 38.58% | 549 -33.72% | 828 165.85% | 311 -55.71% | 703 | |||||
|
Оперативни разходи |
173 | 196 | 203 | 945 | 5 278 | 2 803 | 3 204 | 2 454 | 2 824 | 2 370 | 2 999 | 8 015 | 8 440 | 8 472 | |||||
|
Разходи за персонала |
5 -61.54% | 13 -21.21% | 17 -89.94% | 168 -91.07% | 1 877 42.88% | 1 314 -13.9% | 1 526 12.56% | 1 356 -9.33% | 1 496 165.43% | 563 1.29% | 556 -32.38% | 823 4.28% | 789 16.02% | 680 | |||||
| Нетен марж | 75.4% -16.34% | 90.12% -1.12% | 91.14% 72.1% | 52.96% 64.96% | 32.1% -17.8% | 39.06% 5.9% | 36.88% 1245.28% | 2.74% -64.93% | 7.82% -66.18% | 23.11% 54.61% | 14.95% 61.87% | 9.24% 161.51% | 3.53% -53.3% | 7.56% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 22 023 24.51% | 17 688 3.11% | 17 155 25.96% | 13 619 1.96% | 13 357 -8.19% | 14 549 49.83% | 9 710 9.73% | 8 849 -2.68% | 9 093 12% | 8 119 -13.88% | 9 427 17.41% | 8 029 0.72% | 7 972 17.77% | 6 769 | |||||
|
Дълготрайни активи |
16 727 -5.2% | 17 644 4.38% | 16 903 40.65% | 12 018 3.29% | 11 635 -6.1% | 12 391 67.54% | 7 396 5.24% | 7 028 -1.21% | 7 114 -6.63% | 7 619 -17.91% | 9 281 20.09% | 7 729 2.4% | 7 548 14.16% | 6 612 | |||||
|
Материални запаси |
1 0% | 1 100% | 1 0% | 1 -99.65% | 148 -10.53% | 165 -26.59% | 225 12.82% | 199 18.18% | 169 3200% | 5 -16.67% | 6 -14.29% | 7 -62.16% | 19 270% | 5 | |||||
|
Общо задължения |
7 609 149.28% | 3 052 -19.3% | 3 783 110.05% | 1 801 -31.85% | 2 642 -50.17% | 5 303 202.39% | 1 754 -35.9% | 2 736 35.78% | 2 015 62.25% | 1 242 -61.64% | 3 238 77.32% | 1 826 -27.3% | 2 511 -62.9% | 6 769 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
730 -16.69% | 876 0% | 876 -71.11% | 3 033 192.7% | 1 036 -0.88% | 1 046 4769.05% | 21 | ||||||||||||
| Вземания общо | 4 269 52081.25% | 8 23.08% | 7 -99.55% | 1 492 11.67% | 1 336 -79.53% | 6 528 252.51% | 1 852 30.48% | 1 419 -15.34% | 1 677 279.95% | 441 595.97% | 63 -76.06% | 265 -14.52% | 310 133.98% | 132 | |||||
|
Собствен капитал |
14 414 -1.51% | 14 636 9.44% | 13 373 13.15% | 11 819 10.32% | 10 713 15.87% | 9 246 16.21% | 7 956 30.15% | 6 113 -13.63% | 7 078 2.92% | 6 877 11.1% | 6 190 -0.22% | 6 204 13.62% | 5 460 -8.2% | 5 948 | |||||
|
Парични средства |
1 020 3592.59% | 28 -88.34% | 237 138.66% | 99 -52.57% | 209 -63.58% | 574 798.4% | 64 -67.11% | 194 130.3% | 84 103.7% | 41 88.37% | 22 -23.21% | 29 -39.13% | 47 135.9% | 20 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 9 50% |
| 2019 | 6 -83.33% |
| 2017 | 36 -68.14% |
| 2016 | 113 -11.02% |
| 2015 | 127 -12.41% |
| 2014 | 145 -0.68% |
| 2013 | 146 -1.35% |
| 2012 | 148 |