| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 22 18.92% | 19 -5.13% | 20 25.81% | 16 6.9% | 15 11.54% | 13 -7.14% | 14 -12.5% | 16 60% | 10 -23.08% | 13 -7.14% | 14 -15.15% | 17 43.48% | 12 0% | 12 | |||||
|
Счетоводна печалба |
4 250% | 1 -50% | 2 -33.33% | 3 500% | 1 0% | 1 0% | 1 -50% | 1 | 1 -50% | 2 33.33% | 2 200% | -2 0% | -2 | ||||||
|
Оперативни разходи |
19 | 18 | 18 | 13 | 14 | 13 | 14 | 15 | 11 | 12 | 15 | 15 | 13 | 13 | |||||
|
Разходи за персонала |
5 28.57% | 4 -12.5% | 4 -38.46% | 7 -27.78% | 9 38.46% | 7 8.33% | 6 -33.33% | 9 38.46% | 7 -7.14% | 7 600% | 1 -86.67% | 8 -21.05% | 10 90% | 5 | |||||
| Нетен марж | 15.91% 194.32% | 5.41% -47.3% | 10.26% -47.01% | 19.35% 461.29% | 3.45% -10.34% | 3.85% 7.69% | 3.57% -42.86% | 6.25% | 7.69% -46.15% | 14.29% 57.14% | 9.09% 169.7% | -13.04% 0% | -13.04% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 19 18.75% | 16 6.67% | 15 7.14% | 14 21.74% | 12 -37.84% | 19 2.78% | 18 50% | 12 -31.43% | 18 -2.78% | 18 0% | 18 5.88% | 17 -27.66% | 24 -7.84% | 26 | |||||
|
Дълготрайни активи |
14 100% | 7 -12.5% | 8 -11.11% | 9 -10% | 10 -4.76% | 11 -4.55% | 11 -8.33% | 12 -7.69% | 13 -7.14% | 14 -6.67% | 15 0% | 15 -9.09% | 17 -8.33% | 18 | |||||
|
Материални запаси |
4 0% | 4 0% | 4 0% | 4 | 7 7.69% | 7 | 4 0% | 4 33.33% | 3 0% | 3 -53.85% | 7 8.33% | 6 | |||||||
|
Общо задължения |
1 0% | 1 | 3 0% | 3 -68.42% | 10 -5% | 10 | |||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 1 | 1 0% | 1 | ||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
19 18.75% | 16 6.67% | 15 7.14% | 14 21.74% | 12 -37.84% | 19 2.78% | 18 | 17 -2.94% | 17 6.25% | 16 3.23% | 16 10.71% | 14 -9.68% | 16 | ||||||
|
Парични средства |
5 0% | 5 66.67% | 3 200% | 1 -33.33% | 2 50% | 1 100% | 1 | 1 -66.67% | 2 0% | 2 200% | 1 -92.86% | 7 1300% | 1 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 100% |
| 2020 | 1 -50% |
| 2019 | 2 100% |
| 2018 | 1 -66.67% |
| 2017 | 3 -25% |
| 2016 | 4 33.33% |
| 2015 | 3 -50% |
| 2014 | 6 20% |
| 2013 | 5 |