| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ИНТЕР ЕКСПО ЦЕНТЪР ЕООД | 19.07.2008 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 5M-50M € | 55 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 18 -93.64% | 281 | 281 -47.62% | 537 2134.04% | 24 0% | 24 0% | 24 0% | 24 0% | 24 | 155 21.69% | 127 | ||||||||
|
Счетоводна печалба |
-29 -111.81% | 242 | 256 -50.1% | 512 5794.12% | 9 | 130 26.37% | 103 | ||||||||||||
|
Оперативни разходи |
46 | 38 | 25 | 24 | 24 | 24 | 24 | 25 | 25 | ||||||||||
|
Разходи за персонала |
43 21.74% | 35 | 21 | 20 0% | 20 0% | 20 0% | 20 | 20 | |||||||||||
| Нетен марж | -160% -285.65% | 86.18% | 90.91% -4.74% | 95.43% 163.83% | 36.17% | 83.83% 3.85% | 80.72% | ||||||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 290 -8.99% | 319 | 454 -21.78% | 580 447.83% | 106 -68.3% | 334 0% | 334 0.31% | 333 0% | 333 | 202 15.79% | 175 | ||||||||
|
Дълготрайни активи |
42 0% | 42 | 42 0% | 42 0% | 42 0% | 42 -5.68% | 45 0% | 45 0% | 45 | 45 0% | 45 | ||||||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
1 0% | 1 -66.67% | 2 50% | 1 0% | 1 | ||||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 197 -0.77% | 198 | 411 -8.32% | 448 | 128 0% | 128 0% | 128 0% | 128 | 1 -75% | 2 | |||||||||
|
Собствен капитал |
290 -8.99% | 319 | 454 -21.71% | 579 455.39% | 104 -68.66% | 333 0% | 333 0% | 333 0% | 333 | 202 15.79% | 175 | ||||||||
|
Парични средства |
51 -34.87% | 78 | 155 74.71% | 89 40.32% | 63 -61.25% | 164 1.59% | 161 0.64% | 160 0% | 160 | 157 22.8% | 128 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 100% |
| 2020 | 1 -50% |
| 2019 | 2 100% |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |