| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| КЕИТ ТРАНСПОРТ ЕООД | 08.06.2009 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 1 | |
| КЕИТ РИСЪРЧ ЕООД | 27.08.2009 | Едноличен собственик на капитала | 100% | ||
| ДЕВА ИНЖЕНЕРИНГ ООД | 17.09.2009 | Съдружник | 25% | 0-50 хил. € |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 831 16.4% | 714 266.4% | 195 -72.39% | 706 | 396 -69.27% | 1 289 62.19% | 795 25% | 636 -53.99% | 1 383 -45.35% | 2 530 -19.08% | 3 127 10.8% | 2 822 8.77% | 2 594 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
152 19.2% | 128 218.48% | -108 -204.46% | 103 | -86 -135.9% | 239 306.96% | 59 0.88% | 58 137.13% | -157 -830.95% | 21 -89.95% | 214 1493.33% | -15 -257.89% | 10 | ||||||
|
Оперативни разходи |
673 | 580 | 301 | 599 | 478 | 1 045 | 732 | 570 | 1 535 | 2 503 | 2 908 | 2 825 | 2 554 | ||||||
|
Разходи за персонала |
193 13.55% | 170 8.14% | 157 -4.36% | 164 | 146 33.64% | 109 20.22% | 91 -19.46% | 113 -57.17% | 264 7.05% | 246 37.71% | 179 31.09% | 137 65.84% | 82 | ||||||
| Нетен марж | 18.34% 2.4% | 17.91% 132.34% | -55.38% -478.34% | 14.64% | -21.68% -216.82% | 18.56% 150.92% | 7.4% -19.3% | 9.16% 180.71% | -11.35% -1437.56% | 0.85% -87.58% | 6.84% 1357.53% | -0.54% -245.16% | 0.37% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 919 46.3% | 628 36.86% | 459 -11.61% | 519 | 506 -13.76% | 587 5.9% | 554 -1.72% | 564 11.53% | 506 -31.98% | 743 5.52% | 705 27.12% | 554 -19.58% | 689 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
172 -39.46% | 284 201.63% | 94 -3.66% | 98 | 141 -17.61% | 171 -4.01% | 178 4.8% | 170 -22.2% | 219 -17.69% | 266 0.58% | 264 -6.17% | 282 -33.13% | 421 | ||||||
|
Материални запаси |
43 27.27% | 34 | 1 | 71 -0.72% | 71 -2.11% | 73 -29.35% | 103 29.68% | 79 4.03% | 76 | ||||||||||
|
Общо задължения |
25 -80.65% | 127 47.62% | 86 127.03% | 38 | 84 6.45% | 79 -62.01% | 209 -24.72% | 277 0% | 277 -22.57% | 358 5.58% | 339 -11.36% | 382 -23.83% | 502 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
2 0% | 2 -98.13% | 82 | 9 -26.09% | 12 | 1 -85.71% | 4 | 19 | |||||||||||
| Вземания общо | 125 -37.28% | 199 16.12% | 171 12.42% | 152 | 78 67.03% | 47 -82.19% | 261 118.38% | 120 3.54% | 116 -9.24% | 127 -5.32% | 134 121.01% | 61 17.82% | 52 | ||||||
|
Собствен капитал |
557 11.01% | 502 34.38% | 373 -22.51% | 482 | 422 -16.92% | 508 46.89% | 346 20.5% | 287 25.5% | 229 -40.72% | 386 5.45% | 366 112.8% | 172 -8.2% | 187 | ||||||
|
Парични средства |
580 417.81% | 112 -42.22% | 194 -28.08% | 269 | 287 -22.3% | 369 222.32% | 115 -43.72% | 203 103.06% | 100 -51.72% | 208 2.53% | 202 52.9% | 132 -4.43% | 139 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 12 20% |
| 2020 | 10 -9.09% |
| 2019 | 11 10% |
| 2018 | 10 -9.09% |
| 2017 | 11 |
| 2016 | 11 10% |
| 2015 | 10 |
| 2014 | 10 -16.67% |
| 2013 | 12 |